Височезний стовп вогню та диму було видно в Донецьку в районі хімічного заводу, поряд із ним стовп диму по-меньше. Припускають, що це горів гексоген, який утилізовували на заводі. У соцмережах нагадують, що завод колись займався захороненням ядерних відходів.