Олексій Данілов детально ознайомиться з ситуацією, що склалася навколо розміщення евакуйованих з Китаю українців у медичному центрі Нацгвардії «Нові Санжари».
Депутати Новосанжарської селищної ради звернулися до Зеленського, зазначивши, що вони "категорично проти" аби у медцентрі на двотижневому карантині перебували українці та іноземці із провінції Хубей. Місцеві депутати стверджують, що заклад абсолютно непристосований для обсервації.
На відео видно, як кілька десятків людей, попри дощ, зібрались на одному з блокпостів на в’їзді до санаторію, а священник у цей час проводив службу, під час якої срівали "Пресвятая Богородице, спаси нас".
"..Тобто коли з 40 000 000 захворює на кір 150 000 ми продовжуємо купувати і продавати довідки про щеплення - це ми не боїмося", - підсумував Комаровський.
Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков прибув до Нових Санжар на Полтавщині, де місцеві мешканці протестують проти розміщення у розташованому тут медичному центрі Нацгвардії евакуйованих із Китаю.