Про коронавірус, Ухань, літак, патріотизм

16:46, 20.02.2020
Про коронавірус, Ухань, літак, патріотизм

Не хотів нічого писати і говорити про ситуацію, що відбувається навколо повернення літака з Уханя в Україну.


Але, зараз стільки з'явилось моралістів і спеціалістів, що таки напишу декілька думок про цю ситуацію.


1. Про коронавірус вже знають в Україні напевно всі і знання всіх налякало і лякає.
2. Головною причиною тих негативних наслідків, які ми всі в Україні спостерігаємо є некомпетентність і невігластво чинної влади.
3. Говорив і повторю, що крім країни агресора-сусіда найбільшою загрозою для майбутнього України є невігластво і некомпетентність влади.


4. Я не читав і не чув жодних аналогічних випадків в інших країнах з евакуацією їхніх громадян з Китаю.
5. Але, слід зазначити, що вилітали за ними, як правило, військові літаки і на карантин їх розміщували на військових базах, у Франції точно так і було і в США.
6. Тобто ніяких карантинів у містах чи селах.


7. Весь процес евакуації і розміщення на карантин був публічним і повідомлявся заздалегідь.
8. Тому, коли так звані моралісти звинувачують жителів Львівщини, Тернопільщини, Полтавщин у дебільності і називають їх нелюдями, то видається, що ці визначення адресовані не на ту адресу.


9. А стосовно навішування ярликів на регіони країни і у черговий раз порушення мовного питання, то таке, на мою думку, можуть робити тільки довбо.йоби, які скоріш за все і голосували за Зе-команду. До речі, не виключено, що саме прихильники Зе і не вірять вже Зе.
10. Моя пропозиція дуже проста, не варто публічно заявляти, що готові прийняти евакуйованих до себе, бо знаєте, що це ж неможливо, просто допоможіть їм матеріально та їхнім сім'ям, якщо не шкода коштів і краще зробіть це тихо, спокійно і без галасу на весь Фейсбук..

 

Політтехнолог Віталій Бала, Фейсбук, 20.02.2020

 • Хвала своєму

  Ось півроку вже пролетіло,
  Мов крізь сито — жменя піску. >>

 • Вдома — хоч китайською

  Шановна редакціє газети «Україна молода»! Я проста пенсіонерка, постійний читач та передплатник вашої газети. Газета мені дуже подобається, бо вона правдива, патріотична. >>

 • Ген державності відсутній?

  У 1918 роцi німецький кайзер визнав державну незалежність України, і тільки брак гену державності українського народу (який є у наших сусідів поляків, угорців, чехів) та незрозумілі, неузгоджені між собою дії українських керівників віддали Україну на поталу більшовикам Леніна. >>

 • Дзвонив — не дзвонив, а гроші дай

  Шановна редакціє! Хочу розповісти, які маю проблеми з компанією «Київстар». Ще у вересні минулого року заплатила абонплату, а мені приходить повідомлення, що квитанція є, а гроші не надійшли. >>

 • Ковід - не вигадка, поширюється миттєво і безсимптомно

  Коли бачиш ситуацію зсередини, вона накладає на тебе більшу відповідальність. І коли не з екрану телевізора, а просто очі в очі можеш заглянути медсестричці, яка у повному "космічному" спорядженні ставить крапельниці, катетери, кожного пильнує, питає про здоров'я >>