Відома волонтерка, керівниця проєкту Victory Drones благодійного фонду Dignitas Марія Берлінська закликає не займатися маніпуляціями через проведення виставки дронів на момент ракетного удару по центру Чернігова
У вихідний святковий день в центрі Чернігова гуляли сотні людей з дітьми. Поруч із драмтеатром розташована П'ятницька церква XI століття, де на момент ракетної атаки було багато людей, які освячували яблука на службі.
У Новгород-Сіверській територіальній громаді на Чернігівщині, що в Північній операцій зоні, через кордон намагалися прорватися диверсійно-розвідувальні групи ворога.
Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний та начальник Генштабу ЗСУ Сергій Шаптала проінспектували підрозділи на пунктах управління військ оперативного командування «Північ».
На сьогодні на Чернігівщині велика кількість ухилянтів. Вона складає більше 20 тисяч за півроку за 2023 рік. Саме Нацполіцією проводиться їхнє виявлення, з’ясування місця проживання та доставлення до територіальних центрів.
У Чернігівській області Ніжинська міська рада не змогла заборонити на своїй території діяльність Української православної церкви Московського патріархату.