Заробили на «Субару»
Правоохоронці оперативним шляхом дізналися, що в місті Сміла є два рідні брати, котрі торгують наркотиками, наче картоплею, ні від кого не ховаючись. «Як стало відомо, 25–річний молодик разом зі своїм 26–річним братом налагодили постачання на Черкащину наркотиків із сусідніх областей. Вони швидко здобули популярність серед місцевих любителів цього зілля і торгували ним направо й наліво», — розповіли «УМ» у прес–службі обласної міліції.