Співробітники одного з найстаріших російських видавництв навчальної літератури "Просвещєніє" змушені через державну цензуру видаляти з підручників з історії росії усі згадки про Україну, Київ та навіть Києво-Печерську Лавру!
Президент Зеленський вважає покидьками смердючими російських окупантів, які нанесли ракетний удар по багатоповерхівці в Одесі у суботу.
Тоді як мер Одеси Труханов вважає рашистів сволотою, яка горітиме у пеклі.
Україна розглядає два можливі шляхи для розблокування міста Маріуполь – військовий і дипломатичний. Для реалізації військового шляху українській армії потрібна відповідна зброя від міжнародних партнерів.
Держприкордонслужба наголошує, що громадяни України для перетину кордону повинні мати виключно закордонний паспорт. Відтак, вже не можна виїхати з України за внутрішніми документами, або іншими документами, за якими можна було ідентифікувати особу.
Личаківський районний суд Львова обрав затриманому нардепу Віктору Медведчуку запобіжний захід у вигляді утримання під вартою і без права внесення застави.