Панама-мама і блудний син: вирішується питання екстрадиції Владислава Каськіва

Панама-мама і блудний син: вирішується питання екстрадиції Владислава Каськіва

Іще один «панамський» скандал, але пов’язаний уже не з офшорами: у цій країні затримали колишнього голову Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами Владислава Каськіва.

Відновити потужності суднобудування

Відновити потужності суднобудування

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко зустрівся з колективом Чорноморського судноремонтного заводу в Миколаєві і Херсонського суднобудівного заводу та пообіцяв зробити все для відродження суднобудівної галузі в Україні.

Такi суддi, як Чаус, повиннi сидiти в тюрмi

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко вимагає від спікера Парубія негайно скликати позачергову сесію ВР, щоб дати дозвіл на арешт судді Дніпровського суду Миколи Чауса, якого напередодні спіймали на хабарі у 150 тисяч доларів.

Турчинов і Пашинський винні у "продажу" Криму і Донбасу - Сергій Каплін

Турчинов і Пашинський винні у "продажу" Криму і Донбасу - Сергій Каплін

Народний депутат Сергій Каплін iз фракції «Блок Петра Порошенка» заявив, що написав запит на ім’я голови ГПУ Юрія Луценка, в якому звинувачує в «продажу» Криму і Донбасу секретаря РНБО Олександра Турчинова і нардепа з фракції «Народний фронт» Сергія Пашинського

Село ... і серце відпочине

Ще за радянських часів намагався зацікавити громадськість ідеєю створення земляцтв у кожному селі з його вихідців. Земляцтва ці могли б бути створені при сільських радах чи школах, і дуже важливо, щоб законодавчо за ними були закріплені деякі права впливати на при­йняття рішень місцевою владою.

Не врятує бункер Путіна

Людство ще не забуло про трагедію судна «Пуебло»*, яка трапилася ще за правління Північною Кореєю Кім Ір Сена. Коли навчався у ЛВПШ (Ленінградській військово-політичній школі) в системі ГУМЗ («Главного управления мест заключения»), з приводу цієї трагедії нам прочитали лекцію

Теги: Росія

Сучасний оксюморон «русскій мір»,

Нині про «русскій мір» говорять дуже багато. І кремлівські можновладці та очільники православної церкви Московського патріархату, і звичайні росіяни. Проте ніхто до пуття і не знає, що воно таке, які його завдання, мета, перспективи, форми діяльності, зрештою, що хочуть сказати тим «русскім міром».

Теги: