З далекого і такого мирного 2019 року ми навчились жити пліч-о-пліч із пандемією коронавірусу — для нас стало звичним носити маски і спекотного літа, і холодної зими, а фраза «я хворію на коронавірус» перестала лякати.
Не зважаючи на форму навчання — онлайн чи онлайн, усі учні та вчителі мають бути обстежені лікарем і вакциновані відповідно до Національного календаря профілактичних щеплень.
В Україні дозволили робити бустерну дозу від COVID-19 окремим категоріям населення. Таке щеплення можна отримати через за 4 місяці після першого "бустеру".
Сімейні лікарі вносили щомісяця до електронної системи охорони здоров'я «eHealth» до 100 фейкових записів про вакцинацію громадян без проведення самого щеплення.
У Києві антивакцинатори 15 лютого знову зібралися на мітинг біля стін Верховної ради. У руках протестувальників плакати з написами "Права людини", "Ми за мір" та "Скажи ні COVID-геноциду".
Через програму Є-підтримка (простіше кажучи, за «ковідну тисячу», а з бустером — уже всі 1,5 тисячі гривень) можна передплатити друковані газети і журнали, повідомив днями очільник Національної спілки журналістів України Сергій Томіленко.
Двоє медиків столичної лікарні отримали підозру щодо фальсифікації ковідних документів. Серед фігурантів є головний лікар одного із районних медзакладів Києва. Незаконні послуги коштували від 3 тис. до 4, 5 тис. грн