Плагіат «Золотого мосту»: що стоїть за заявами Єрмака про обговорення» у Берліні

Очікуваними зі знаком мінус стали результати переговорів нормандської четвірки на рівні радників президентів у Берліні 12.01.2021 р.

Плівки «Троянського Макара»

Плівки «Троянського  Макара»

Є підстави вважати , що надані білоруською опозицією плівки із записами наради високопосадовців КДБ Білорусі у 2012р щодо нібито ініційованих Олександром Лукашенко акцій із фізичного усунення противників режиму та журналіста Павла Шеремета стали дражливою подією.

Вибухове протистояння: чи спіткає Гео Лероса трагічна доля Гії Гонгадзе

Вибухове протистояння: чи спіткає Гео Лероса трагічна доля Гії Гонгадзе

Як і очіувалося, новий політичний сезон розпочався низкою скандальних викриттів і звинувачень у корупції, державній зраді, нехтуванні інтересами пересічного громадянина та відсутності у владної команди цілісної стратегії подальшого розвитку держави і відсічі збройній агресії РФ.

«95 квартал» кличе: потужний потенцiал нацiї та iмпотентна влада

Другий рік поспіль президент-комедіант зневажає історичну пам’ять і національні почуття українців. Всіляко демонструючи зневажливе ставлення до країни, яку через збіг фатальних і містичних обставин випадково очолив у 2019 році.

Реваншистський демонтаж: як Зе-команда «зливає» Україну

Реваншистський демонтаж: як Зе-команда «зливає» Україну

Неупереджена оцінка бурхливих процесів у державi дає підстави, як говорять у Південній Пальмірі, вважати, що Україна стрімко рухається до «грандіозного шухеру».

Пандемія зради

Пандемія зради

Напевно президент України і його досить суперечливе оточення не усвідомлюють, що світ перебуває у чергоій фазі міжцивілізаційного протистояння на грунті відродження етно-культуроної ідентичності і національної державності поневолених народів та спроб колишніх імперій відновити свій статус і повернут

Тренінг із «душком»: у «Слузі народу» відмовились пояснити, хто оплатив розкішне навчання депутатів у Трускавці

Топовою новиною останніх днів є тренінг майбутніх народних депутатів від правлячої партії «Слуга народу» у п’ятизірковому готелі «Ріксос» (нібито належить олігарху Р. Ахметову) міста Трускавець Львівської області.

Сталінізм президента Зеленського: суспільство не дозволить перетворити Україну на Малоросію

Є підстави вважати, що люстрація моделі президента Зеленського — не що інше, як сталінський політичний тероризм, який має на меті ліквідацію українського відродження та торжество контрреволюційного реваншу.

Марево малоросійського ГУЛАГу: що означають капітулянтські настрої у владі

На початку ХІХ століття Наполеон Бонапарт, критикуючи російського царя Олександра І за відсутність військових здібностей, наголошував, що «Володар повинен перебувати при армії у тому разі, коли він полководець».