Американець подарував другові виграні у лотерею 11 млн дол: бо пообіцяв 30 років тому

28.07.2020

«Трапилось диво — друг урятував друга!» — цей заяложений вираз ви, мабуть, не раз чули, проте сприймали це як жарт або й сарказм, ніби такого взагалі трапитися не може в принципі.
 
Проте...
 
Том Кук, житель штату Вісконсін, що в США, виграв у лотереї Powerball 22 мільйони доларів.
 
Зрештою, нічого дивного в тому, що громадяни Сполучених Штатів іноді виграють неймовірні, як для наших обивателів, суми в лотерею, немає, проте здивувала громадськість інша новина — щасливчик вирішив віддати половину виграшу своєму другу — Джо Фіні, з яким він товаришує все життя.
 
Виявляється, приятелі понад 30 років тому заприсяглися поділитися виграшем, якщо кому-небудь із них пощастить. І ось такий чарівний білет витягнув Том.
 
Здавалося б, радій і насолоджуйся життям, проте, як кажуть, договір дорожчий за гроші, тому пан Кук, якому в червні цього року посміхнулася доля, зателефонував другові і повідомив радісну звістку.
 
Що цікаво, домовленість між друзями була усною і скріпленою лише рукостисканням, тому Джо Фіні був здивований і втішений таким вчинком Тома.
 
Тепер, після відрахування усіх податків та умов отримання усієї суми одразу, приятелі одержать на руки по 5,7 млн доларів. Що робити з таким багатством, жоден із них ще не знає, але обоє заявили, що полишать працювати.
 
Та й то правда, адже по­трібен час обмізкувати, куди подіти виграш...

 • ПРИКОЛИ про жінок і шуби

  Чоловік дарує жінці шубу.
  — Любий, це ж кролик, у ній буде холодно.
  — Нічого, кролик ходив у ній усе життя i не замерз. >>

 • ПРИКОЛИ про митників

  Митник, заглядаючи у валізу пасажира, який щойно прибув.
  — Отже, шановний, давайте відразу визначимося, де тут ваші речі, а де мої. >>

 • Зої Салдана звинуватили в расизмі, бо вона не досить темношкіра для зйомок у ролі Ніни Сімон

  Фільм про темношкіру американську джазову співачку Ніну Сімон (справжнє ім’я Юніс Кетлен Уеймон), яку свого часу називали Мартіном Лютером у спідниці за її громадянську позицію та боротьбу за права темношкірих, вийшов ще 2016-го, проте скандал довкола цього байопіку розгорівся лише недавно. >>

 • Трамп хоче додати свій барельєф до меморіалу батькам-засновникам на горі Рашмор

  Президент США Дональд Трамп бажає визнання власної персони, як п’ятого батька-засновника Сполучених Штатів та ініціює створення барельєфу його обличчя, який має з'явитися поряд із портретами батьків-засновників країни на відомій горі Рашмор у штаті Південна Дакота. >>

 • ПРИКОЛИ про фотографів

  Фотограф — фотографу:
  — У тебе на знімках немає жодної людини iз заплющеними очима. Як тобі таке вдається?
  — Коли я наставляю на клієнтів об’єктив, то несподiвано викрикую: «Кожен знімок коштує сто баксів!». >>