Опромінені пацієнти

Cонце невтомно сипле проміння з неба. Як цілий день пробудеш на вулиці, то під вечір болить голова. І це при тому, що ти є умовно здоровою людиною. Як же хворим із різними дiагнозами ставитись до сонячних ванн?

Не кашляй!

Можливо, ви вірите рекламі, коли вам пропонують всілякі солодкі протикашлеві сиропи. А от американські вчені з'ясували, що стан хворої дитини поліпшується, навіть якщо їй дати на ніч простий цукровий сироп — теплу водичку з кількома ложками цукру. Мабуть, уся справа в психології.

Народжений удруге

Народжений удруге

Цю пригоду жителі села Дідовичі Ківерцівського району Волинської області тепер розповідають і переповідають. Як їхній односелець, 63-річний Василь Друкачук, пробув десять хвилин під водою і залишився цілком здоровим — досі дивуються не тільки його співмешканці, а й бувалі медики і представники Міністерства надзвичайних ситуацій.

Щітка для гіпотоніка

Щітка для гіпотоніка

Хоча знижений тиск далеко не такий шкідливий, як підвищений, все ж таки самопочуття гіпотоніка гарним не назвеш. Ця хвороба часто вибирає жінок до тридцяти років. А взагалі під це визначення підпадають усі, в кого тиск нижче 100/60 мм ртутного стовпчика.

Мед якщо є...

Кращим другом шлунка знавці називають мед. Він має властивість загоювати слизову оболонку шлунка людини, знімати подразнення і біль. Тому його іноді використовують як допоміжний засіб при лікуванні гастритів, виразок шлунка та дванадцятипалої кишки.

Завдай собі друга на плечі

Лікарі кажуть, що серед факторів, які впливають на наше здоров'я, вирішальні — це харчування і спосіб життя. Гіподинамія, недостатня рухова активність стає причиною ожиріння, і багатьох захворювань, наприклад, серцево-судинних. Тому американські лікарі навіть розробили «хатні» правила для тих, хто веде малорухливий спосіб життя і хотіли б його змінити.

Курс дядька Стьопи

Низький зріст додає чимало прикрощів тим, хто його має. Хто б не хотів стати вищим хоч трохи? Фізичні вправи, які пропонує narmed.ru, дозволять вам «підрости» на кілька сантиметрів за рахунок підвищення еластичності міжхребцевих зв’язок. Отже, до діла.

Страшний не в гусака

Страшний не в гусака

Алергікам у червні краще взагалі не виходити з дому. Пух, що летить із тополь, здатний довести до сказу навіть цілком здорову людину. Чхати від пуху, який подразнює слизову носа, доводиться всім. Утім медики стверджують, що причиною алергії є не сам тополиний пух, а пилок польових трав, який він розносить. А отже, крім частого вологого прибирання в домі та дозованого відвідування тих місцевостей, де тополь багато, iншого порятунку немає.

Рівняйсь на коней

Овес має властивість виводити свинець зi шлунка, а ще всі види вівсяних круп утворюють білково-крохмальну масу, яка не дратує оболонку шлунка та не викликає скорочень його стінок при мінімальному виділенні шлункового соку. Тому це їжа, яка чудово тонізує. Але з вівса готують не тільки традиційний «здоровий» сніданок.

П'ять горішків для серця

П'ять горішків для серця

Ядро волоського горіха містить більше білка, ніж усі зернові культури, і за цим показником поступається тільки бобовим. Також у ньому багато вітамінів С, В1, В2, РР, провітамінів та А-каротинів, солей заліза, кобальту та інших біологічно активних, корисних речовин.