Замок для коханої
Змити гріхи
У гостях у казки
У Санта Клауса нині — гаряча пора. Цими днями «найноворічніший» дідусь планети вирушає з рідного лапландського міста Рованіємі у свою щорічну навколосвітню подорож. Запрягає в сани вірного помічника — оленя на ім’я Рудольф Червоний Ніс, завантажує подарунки... Замовлення на них Санта збирає з кінця листопада.
Доступний Чудотворець
Великдень, Пасха, Воскресіння
Нашестя зайців
Ще років десять тому, приходячи до супермаркетів незадовго до Великодня, звичайні українці не могли второпати: чому саме зараз продаються «заїжджі» декоративні зайці — як дитячі забавки, підставки для яєць, підсвічники, у вигляді цукерок у яскравих обгортках тощо. Рік за роком непомітно, такою собі «заячою ходою», вони проникли в українську великодню традицію. І якщо спершу всі вухані були винятково іноземного виробництва — польського чи китайського, то віднедавна наслідувати західну традицію в комерційних інтересах почали і вітчизняні виробники,
Рецепт внучки панського кухаря
Лідія Федорівна Артюх, відома етнограф, авторка науково–популярної збірки «Традиційна українська кухня в народному календарі», знає не один рецепт випікання Великоднього хліба. На свято у родині (чоловік пані Лідії — знаний філософ Мирослав Попович) печуть паску уманську, не менше двох десятків, бо роздаровують родичам, знайомим і сусідам.
Ціна сердечності
Ви кажете Їй: «Серденько моє...». Серце, кохана, люба... Вона — «ваше все», і навіть більше, бо ж любов переповнює. Переповнює (ви тільки вслухайтесь уважно в саме слово) — це значить більша за об’єм вашого «я», вашого індивідуального всесвіту. Ви готові Їй віддати все — життя, кар’єру, квартиру, е–е–ех! — все бери, не шкода, тільки люби мене, люби! Ви готові віддати Їй своє серце. Справді? А знаєте, скільки коштує серце? Отож бо. Тому почніть iз тістечка. І хай вам ніколи не доведеться дарувати коханій серце в самому буквальному значенні.
Тренування з... одруження
Кажуть, що одружуватися потрібно раз і на все життя. Але в Тернопільському національному педагогічному університеті мають дещо інший погляд на ці речі. Тому на цьогорічний день Святого Валентина кілька десятків студентських пар цього вишу стануть на рушничок просто в його стінах і, так би мовити, жартома. Втім усе відбуватиметься, як у справжньому РАЦСі — з маршем Мендельсона, видачею свідоцтв про шлюб, обміном обручками і вельонами для наречених. Єдине — обручки в цій церемонії (цьогоріч вона проходить утретє) пластмасові або з металевої біжутерії. А вельон (так називають на заході України фату) — перехідний, бо один на всіх. Пару, яка буде визнана найгармонійнішою, очікує нагорода.