Закарпаття — рай для гурманів: місцеві спеціалітети для туристів і не тільки
Трапилось якось їхати в потязі з жінкою із Закарпаття. >>
Рецепт смаженої риби (ютуб-канал Костянтина Грубича)
Річкову рибу, виявляється, можна приготувати без борошна, максимально зберігши її натуральний смак. Особливого аромату цій страві додає спеціальний маринад і зелена гілочка любистку.
Секретом умілого поєднання усіх складників поділилася на ютуб-каналі Костянтина Грубича господиня із села Конятин на Буковині Фелічія Первісник.
Інгредієнти:
- короп - 1 кг;
- цибуля - 1 головка;
- перець, сіль - за смаком;
- часник - кілька зубчиків;
- приправа «Морква по-корейськи».
Добре вимийте почищений короп та поріжте на порційні шматки. Далі з риби необхідно видалити хребет і дрібні кісточки так, аби залишилася тільки філейна частина.
Викладіть рибу у глибоку миску, додайте потерту на крупній терці цибулю, «корейську» приправу, сіль, мелений чорний перець. Усі продукти необхідно ретельно перемішати й відправити до холодильника на 6-8 годин.
Смажать коропа на олії без борошна. Готові шматочки викладіть у посудину з кришкою, аби риба трішки запарилися. Туди ж для особливого запаху пані Фелічія додає гілочку зеленого любистку.
Тим часом приготуйте просту заливку, збивши подрібнений часник у невеликій кількості олії. Цей соус додасть вашій страві неперевершено смаку.
Дивіться також рецепт дуже смачної скумбрії.
Трапилось якось їхати в потязі з жінкою із Закарпаття. >>
Лікарі-дієтологи радять з’їдати бодай два яблука на день у будь-яку пору року, аби забезпечити організм вітаміном С, залізом, клітковиною, іншими корисними та поживними елементами. >>
Небагато сімей знаходять час для приготування домашнього квасу. Більшість українців віддають перевагу покупній продукції в ПЕТ-тарі, виготовленій на українських заводах. >>
Цей спосіб запікання молодої курочки увійшов до книги «Як добре й здорово варити», що була надрукована у Коломиї майже 85 років тому >>
У селі Буша на Вінниччині цей рецепт дерунів називають «Сліпою рибою» >>
Багато рецептів, описаних античним кулінаром-гурманом Марком Ґавієм Апіцієм, вже встигли адаптувати сучасні майстри до наших реалій >>