Зеленський у Азербайджані: зустрівся з Алієвим та українськими експертами ППО
Разом з делегацією Президент Володимир Зеленський прибули 25 квітня з візитом до Азербайджану й вже зустрівся з президентом Ільхамом Алієвим. >>
Леонід Кучма вважає, що дебати відбудуться (фото з відкритих джерел)
Президент Порошенко о 3:37 ранку четверга записав відео у відповідь, де погодився з умовою Зеленського щодо проведення дебатів на Олімпійському. "Стадіон, так стадіон", - сказав президент. При цьому він дав зрозуміти Зеленському, що настроєний на серйозну розмову про майбутнє України.
ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Зеленський пішов у президенти всупереч дружині
Наступного дня Зеленський оприлюднив чергове відео, де запропонував стати ведучою дебатів Юлії Тимошенко і також дав їй 24 години, проте вона проігнорувала його пропозицію.
Петро Порошенко у свою чергу закликав Зеленського не боятися дебатів. "Це не страшно, це нормальна політична традиція", - сказав Порошенко, попросивши не ставити більше умови, а прийти на спілкування віч-на-віч.
Пізніше Петро Порошенко закликав кандидата Володимира Зеленського прийти на дебати на Олімпійський стадіон 14 квітня, однак Володимир Зеленський наполягає, що дебати повинні відбутися в п'ятницю, 19 квітня.
У команді Петра Порошенка заявили, що президент Петро Порошенко згодний на дебати у будь-який день, зокрема і 19 квітня, як пропонував Володимир Зеленський.
11 квітня представники Петра Порошенка й Володимира Зеленського зустрілися на стадіоні "НСК" Олімпійський, але згоди щодо дебатів не досягли.
Увечері того ж дня Петро Порошенко експромтом приїхав на 1+1, щоб запросити на дебати свого опонента Володимира Зеленського 14 квітня на Олімпійський і 19 квітня - на Суспільне.
Проте Зеленський, який підключився до ефіру телефоном, у грубій формі відповів, що згодний на дебати лише 19 квітня і лише на стадіоні. "Крапка. До побачення", - сказав Зеленський і кинув слухавку.
ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Соцмережі розкритикували хамство Зеленського
Нагадаємо, за результатами першого туру виборів, що відбувся 31 березня 2019 року, Володимир Зеленський лідирує з результатом 30,24%, за нього віддали голоси 5 713 825 українців.
На другому місці фінішував чинний президент України Петро Порошенко, який набрав 15,95% або 3 014 538 голосів виборців.
Разом з делегацією Президент Володимир Зеленський прибули 25 квітня з візитом до Азербайджану й вже зустрівся з президентом Ільхамом Алієвим. >>
Президент Володимир Зеленський у пятницю, 24 квітня, прибув до Саудівської Аравії й провів зустріч зі Спадкоємним принцом Мухаммадом бін Салманом Аль Саудом. >>
За його словами, пріоритетними питаннями є розблокування фінансової допомоги у розмірі 90 млрд євро для підтримки України. А також прогрес у переговорах про вступ до Євросоюзу. >>
Україна відремонтувала ділянку нафтопроводу «Дружба», яку в січні пошкодив російський удар, заявив Президент Володимир Зеленський. >>
У Болгарії 19 квітня відбулися парламентські вибори – лідирує партія «Прогресивна Болгарія» колишнього президента Румена Радева з великим відривом. >>
У Берліні 14 квітня відбулися міжурядові консультації та переговори між канцлером ФРН Фрідріхом Мерцем і Президентом України Володимиром Зеленським. >>