Володимир Зеленський переносить дебати з Порошенком на 19 квітня

12:16, 08.04.2019
Володимир Зеленський переносить дебати з Порошенком на 19 квітня

Володимир Зеленський традиційно зробив заяву через відеозвернення (кадр відео)

Кандидат в президенти Володимир Зеленський заявив, що приймає виклик глави держави Петра Порошенка прийти на дебати на стадіон НСК "Олімпійський", проте заявив, що вони повинні відбутися в п'ятницю, 19 квітня.
 
У Фейсбуку Володимир Зеленський опублікував відеозвернення, в якому запропонував українцям допомогти йому з питаннями до чинного президента.
 
"Будь ласка, пишіть в коментарі, яке питання саме ти хочеш поставити Порошенку", - сказав Зеленський.
 
Зеленський також заявив, що хоче спитати, "коли почнуться посадки, чому Свинарчук не за гратами".

Нагадаємо, в середу ввечері, 3 квітня, кандидат у президенти Володимир Зеленський записав зухвале відеозвернення, де вимагав дебатів з чинним президентом Петром Порошенком на стадіоні НСК "Олімпійський" у Києві замість студії Суспільне.ua, як того вимагає закон про вибори, а також здати аналізи на наркотики та алкоголь.

 

Президент Порошенко о 3:37 ранку четверга записав відео у відповідь, де погодився з умовою Зеленського щодо проведення дебатів на Олімпійському. "Стадіон, так стадіон", - сказав президент. При цьому він дав зрозуміти Зеленському, що настроєний на серйозну розмову про майбутнє України.

 

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Зеленський пішов у президенти всупереч дружині

 

Петро Порошенко також закликав Зеленського не боятися дебатів. "Це не страшно, це нормальна політична традиція", - сказав Порошенко, попросивши не ставити більше умови, а прийти на спілкування віч-на-віч.

 

Пізніше Петро Порошенко закликав кандидата Володимира Зеленського прийти на дебати на Олімпійський стадіон 14 квітня.

 

Нагадаємо, за результатами першого туру виборів, що відбувся 31 березня 2019 року, Володимир Зеленський лідирує з результатом 30,24%, за нього віддали голоси 5 713 825 українців

На другому місці фінішував чинний президент України Петро Порошенко, який набрав 
15,95% або 3 014 538 голосів виборців.