Начальник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов, який був членом української делегації на переговорах щодо розблокування українських портів для вивезення зерна у Стамбулі, переконаний що у підписаній угоді немає загроз для держави.
Журналіст автомобільного видання InfoCar та захисник України Микола Рачок загинув у нерівному та запеклому бою із досить численним ворожим загоном «Ліга» зі складу ПВК «Вагнера» на Донеччині 19 липня.
Міністр оборони США Ллойд Остін вважає, що зустріч Контактної групи з питань оборони України, так званий «Рамштайн- 4», була дуже продуктивною, оскільки багато країн виступили з новими ініціативами щодо посилення можливостей ЗСУ.
Міністр закордонних справ російської федерації Сергій Лавров погрожує захопленням нових територій у разі постачання Україні далекобійної зброї з країн Заходу.
Стратегічно важливий Антонівський міст у Херсоні залишився придатним до експлуатації, хоча й зазнав пошкоджень внаслідок ракетного удару ЗСУ у вівторок.
Ірина Венедіктова публічно відреагувала на своє відсторонення з посади генеральної прокурорки України. При цьому, вона не коментує рішення Президента, але натякає, що законність її відсторонення під питанням.