«Географічні завдання»: Лавров погрожує окупацією нових територій України

15:19, 20.07.2022
«Географічні завдання»: Лавров погрожує окупацією нових територій України

Сергій Лавров намагається залякати Україну та її партнерів. (Фото з відкритих джерел)

Міністр закордонних справ російської федерації Сергій Лавров погрожує захопленням нових територій у разі постачання Україні далекобійної зброї з країн Заходу.

 

Мовляв, «географічні завдання» війни нібито змінилися саме через постачання західних озброєнь в Україну.

 

Як інформує Україна молода, про це Лавров заявив пропагандистським російським ЗМІ в середу.

 

«Щодо спеціальної військової операції та географічних координат, президент сказав дуже чітко, як ви його й процитували: денацифікація, демілітаризація у тому сенсі, щоб не було жодних загроз нашій безпеці, військових загроз із території України, це завдання й залишається...

 

Коли у Стамбулі була зустріч переговорників, там була одна географія, і наша готовність прийняти українську пропозицію спиралася на ту географію, географію кінця березня 2022 року», - нахабно заявив російський міністр.

 

І одразу перейшов до погроз: «Нині географія інша. Це далеко не лише «ДНР» та «ЛНР», це ще й Херсонська область, Запорізька область та низка інших територій, і цей процес триває, причому триває послідовно та наполегливо».

 

Лавров стверджує, що в міру того, як Захід "накачує Україну" дедалі більш далекобійною зброєю, наприклад, HIMARS, "географічні завдання спецоперації" відсуватимуться від нинішньої лінії ще далі.

 

«Тому що ми не можемо допустити, щоб на тій частині України, яку контролюватиме Зеленський чи хто його замінить, знаходилася зброя, яка становитиме пряму загрозу нашій території та території тих республік, які оголосили про свою незалежність, які хочуть своє майбутнє визначити самостійно», – непереконливо намагався обґрунтувати свої погрози російський посадовець.

 

Як повідомляла «УМ», у Пентагоні вважають, що ракетно-артилерійські системи високої мобільності HIMARS, які українські військові отримали від США, мають значний вплив на операції на лінії фронту з росією.