Корабель для музики
«Такого епіка у виконанні «Щедрика» я ще не чув!» — надзвичайно влучна фраза про першу композицію, яка зринула з уст Андрія, одного зі слухачів. Ці слова можна віднести і до всього концерту симфо-рок-оркестру Lords of the Sound. Днями в Києві в МЦКМ «Жовтневий палац» музиканти представили святкову музичну програму 100% Soundtrack Hits. New & the best.
Звукові доріжки від «лордів звуку»
Восьмого січня в столичному Жовтневому палаці симфо-рок оркестр Lords of the Sound представить святкову музичну програму 100% Soundtrack Hits. New & the best, яка складається з нових та кращих саундтрек-хітів, наповнених духом Різдва та новорічним настроєм. Слід відмітити, що Lords of the Sound — не заморський гість, а наш, рідненький.
«Чи прийде сама Соломія на презентацію?»
Днями в галереї столичного торговельного центру «Атмосфера» відкрилася виставка, присвячена Соломії Крушельницькій. Вона стала вінцем сукупності ініціатив, які відбувалися протягом місяця в просторі інтернету як частина проекту «Заквітчані». У рамках Ukrainian Fashion Week проект «Заквітчані» покликаний відродити цікавість до класичної української культури і надати нових сенсів уже відомим речам.
Польоти уві сні та наяву
«Ах, Алісо, ось би зустрітися нам...» — співається в пісні гурту «Секрет». Киянам же неймовірну зустріч з Алісою під Новий рік подарує Компанія SVI. Аби побачити балетно-циркове Fairytale Show («Казкове шоу») за мотивами казки Льюїса Керролла «Аліса в Задзеркаллі», варто завітати до Палацу спорту з 20 до 24 грудня.
Немає іншого дому
«Ми хочемо свободи, тому не можемо жити в Криму в тих умовах, які склалися. Тому нам дуже важливо мати свій центр тут, у Києві, в якому наша культура, мова були б живими, розвивалися, проводилися б майстер-класи, виставки, були танці, музика», — розповідає «УМ» художник-кераміст, викладач, член Асоціації кримськотатарських художників Рустем Скибін.
Гніздо для свободи
У Національному художньому музеї України, що по вулиці Грушевського, 6, кандидат історичних наук, голова Українського інституту національної пам’яті, колишній директор архіву СБУ, нині професор Києво-Могилянської академії Володимир В’ятрович прочитав лекцію «(Не)подоланий тоталітаризм. Український урок».
Під куполом
Харківський видавець Олександр Савчук видав друком дві фундаментальні праці з української дерев’яної сакральної архітектури — «Дерев’яна монументальна архітектура Лівоборежної України» Стефана Таранушенка і двотомник «Українські деревляні церкви» Михайла Драґана (саме деревляні, як кажуть на Галичині, а не дерев’яні. — Ред.)
Труси — не труси, цирк на дроті
Та, що несе світло
Українська етноспівачка ILLARIA та діджей Alex Nademski презентували спільний альбом «Подих». Назва пісенної збірки не випадкова, вона пов’язана з благодійним проектом, який підтримують музиканти. «Дихання життя» — проект, який має на меті зібрати кошти для купівлі апаратів штучної вентиляції легенів новонароджених та дітей, які з’явилися на світ недоношеними.