Арт на дотик

Арт на дотик

Доненадавна у Львівській картинній галереї все можна було лише побачити. На днях музей привідкрив свої колекції і для людей з вадами зору. Тепер практично у кожному залі, який тематично належить до конкретного напрямку мистецтва та епохи, розташовується скульптура, щоб незряча людина могла торкнутися її руками і в такий спосіб «побачити», як виглядає, наприклад, імпресіонізм.

Волохатий «тренажер»

Волохатий «тренажер»

Зоозахисники Львівщини б’ють на сполох. Вони вже не перший рік намагаються визволити двох бурих ведмедів, які живуть у собачому розпліднику і яких використовують як живі «тренажери» для нацьковування мисливських собак. «Три роки тому до нас звернулися мешканці села Брониця Дрогобицького району. Власне там, неподалік, і розташований розплідник лайок «Енейко», — розповідає представник Асоціації зоозахисних організацій України Марія Трунова.

«У нас немає протиріч для громадянської війни»

«У нас немає протиріч для громадянської війни»

У Львові, в рамках Форуму видавців, презентували вже третій наклад книжки екс-Президента України Віктора Ющенка. Хоча книжка «Недержавні таємниці» побачила світ ще кілька місяців тому, вона чимдалi набуває популярності. А на розмову з її автором прийшов повнісінький зал людей. Третього Президента України зустрічали оплесками та стоячи.

Третя — зайва

Першого вересня рівно об 11.30 Львів на хвилину завмер. Люди молилися вдома, на першовересневих лінійках, зупинялися на вулицях. Саме цього дня 75 років тому на Львів упали перші бомби, сповіщаючи про початок Другої світової війни. За інформацією українських істориків, у той день на Львів впало одразу кілька бомб, внаслідок чого загинуло 83 людини, було поранено 100 львів’ян.

З Богом у серці

Прийняти до себе на місяць маленьких утікачів від війни, подарувати їм свою любов і турботу зголосилися християнські родини Європи, Америки та Західної України. За цей час батьки дітей мають змогу підшукати нове житло чи знайти роботу. Програма розповсюджується на дітей віком від 9 до 17 років.

Путін, геть з України

Путін, геть з України

Дитячий малюнок величиною в рекламний щит піднімає настрій усім проїжджаючим водіям і перехожим на одній iз вулиць міста. На ньому чоловічок, дуже схожий на президента Путіна, тікає від танка з українським прапором. На чолі в «героя» видніється червона цятка.

Хто і що «свиснув» у незрячих?

Хто і що «свиснув» у незрячих?

У травні минулого року члени Української спілки інвалідів презентували «Сонячний коровай» — перший в Україні дитячий мультик з тифлокоментарем (коментарем між репліками героїв, який пояснює незрячій людині про те, що відбувається на екрані. — Авт.).

Щоб не переживали за тил

У той час, як багато хто з бійців, які нині воюють на сході, не мають навіть довідки про участь в АТО, міська влада Львова взяла на себе особисті гарантії як матеріального, так і соціального забезпечення воїнів та членів їхніх родин.

«Братньому» у Львові не місце

Відтепер у місті Лева діятиме програма, яка зобов’язує підприємців маркувати товари російського походження. На останній сесії міської ради депутати прийняли відповідне рішення. Насправді програма передбачає цілий ряд заходів, починаючи від позначення російських товарів і закінчуючи бойкотом артистів, які відкрито підтримали політику Путіна.