У Міністерстві закордонних справ Великої Британії провели дослідження й з'ясували, що Росія використала тролів, які робили заяви, спрямовані проти України, у коментарях під текстами провідних англійських ЗМІ
Одіозний нардеп від ОПЗЖ Ілля Кива зі скандалом став новоспеченим кандидатом наук із держуправління. Як Кива відповідав на питання членів комісії і навіщо пропонував одному з журналістів піти з ним до туалету?
Головнокомандувач ЗСУ Руслан Хомчак спростував інформацію про так званий «наступ України на Донбас». За його словами, ЗСУ не готуються до наступу, тоді як цю інформацію поширюють в Росії для створення паніки у населення окупованих територій.
Отже, за перший квартал 2021 року 50 випадків порушень свободи слова зафіксували експерти Інституту масової інформації (ІМІ).
З них 36 стосувалися фізичної агресії проти журналістів.
Колишній речник голови ВР Андрій Ковальов розкритикував журналістів, які узяли інтерв’ю у співочого священика Олександра (Клименка). який кілька років тому переміг у шоу «Голос країни».
Двері Офісу президента, що постраждали в результаті мітингу на Банковій 20 березня, нещодавно були продемонстровані в ефірі телеканалу «1+1» заступником міністра внутрішніх справ Антоном Геращенком.