Співачка Джамала та актор і режисер Ахтем Сеїтаблаєв вшанували пращурів – жертв сталінського терору і поклали квіти до першого на материковій частині України пам’ятного знаку «Жертвам геноциду кримськотатарського народу 1944 року» біля кіноконцертної зали "Ювілейний" у Херсоні.
Президентка Словаччини Зузанна Чапутова підтвердила свою участь в установчому саміті Кримської платформи, проведення якого заплановано у Києві в серпні.
Окупаційна влада організувала військовий парад в українському Севастополі, після якого з облаштованої польової кухні роздавали усім бажаючим солдатську кашу прямо в долоні і кашкети з нагоди Дня перемоги.
Український політв’язень, викладач історії Олексій Чирній звільнився з російської колонії у Батайську Ростовської області і після етапування до кордону з Україною перейшов пункт пропуску «Мілове» Луганської області.
У центрі столиці України охоронці російського репера Василя Вакуленка (Баста) напали на небайдужих киян, які вирішили нагадати музиканту про підтриману ним окупацію Криму Росією.
У Варшаві відбулася зустріч президента України Володимира Зеленського з президентом Польщі Анджеєм Дудою, на якій обговорювалася й участь у саміті Кримської платформи.