Невдячні рейтинги
Не принижуючи здобутків усіх українських тенісистів, слід визнати, що певних турнірних успіхів на турнірах «Великого шолома» вітчизняні шанувальники тенісу традиційно очікують лише від перших ракеток України. Утім збутися подібним прогнозам на перший у сезоні «Гранд слем» не судилося. Уже на старті Відкритої першості Австралії зійшов з дистанції найсильніший тенісист нашої країни Олександр Долгополов.
Молода й перспективна
Поєдинок «номер один»
«Пустіть у збірну...»
Північні королеви «балу»
Головний тренер національної жіночої збірної з гандболу Леонід Ратнер, називаючи «найсильнішою» групу, в якій випало грати його підопічним на ЧЄ-2014, аж ніяк не перебільшував і, без сумніву, не готував собі «м’яку основу» на випадок майбутньої невдачі. І нехай дві збірні-суперниці українок по квартету В — Румунія та Данія — не змогли пробитися до раунду «плей-оф» Євро, третій опонент «синьо-жовтих» — команда Норвегії — стала найсильнішим колективом Старого світу.
«Економне» фіаско
Назвавши перед стартом чемпіонату Європи суперниць своєї команди на груповому етапі турніру — збірні Норвегії та Данії — беззаперечними фаворитами квартету «В», очільник «синьо-жовтих» Леонід Ратнер не помилився. За тур до завершення першої фази змагань, коли у кожній iз чотирьох «пульок» має визначитися четвертий зайвий, обидві скандинавські команди достроково гарантували собі участь у наступному раунді, де 12 колективів, розділені на два секстети, боротимуться за місця у півфіналах.
Гра на удачу
Одна — за всіх
Результати українських біатлоністок, яких вони досягли в останні роки, чітко демонстрували їхню колективну силу. Виграш олімпійського естафетного «золота» в Сочі став яскравим тому підтвердженням. Однак, залишившись напередодні нового сезону без двох яскравих лідерів — Олени Підгрушної та Вікторії Семеренко, — майбутні здобутки нашого жіночого колективу опинилися в туманній перспективі.