Сергій Наришкін, керівник Служби зовнішньої розвідки РФ, внесений до американського списку персональних санкцій, їздив до США на переговори з директором Національної розвідки Деном Коутсом.
Міністерство фінансів США представило у ніч на вівторок, 30 січня, так звану «Кремлівську доповідь» — перелік найближчого корумпованого оточення президента Росії Володимира Путіна, проти членів якого можуть бути введені нові санкції.
Оцінювали майно російських олігархів із «Кремлівська доповідь» за даними видання Forbes. У російських ЗМІ наголошують: Міністерство фінансів США просто скопіювало список всіх власників статків у понад 1 мільярд доларів та внесла їх до списку незалежно від близькості до Кремля.
Прийняті США санкції проти російських компаній, що виробляють зброю, призвели до мільярдних збитків для РФ, тому вводити нові обмеження зараз недоцільно.
Міжнародний паралімпійський комітет відмовився відновити в правах збірну Росії для виступів на змаганнях у Пхенчхані. Допустять лише спортсменів індивідуально і під нейтральним прапором.
Reuters повідомляє про те, що відомо не менше 3 фактів, коли Північна Корея таємно відправляла вугілля в порти Находка і Холмськ, а звідти його продавали в Японію та Південну Корею.