В Україні на матчах прем'єр-ліги офіційно запрацювала інноваційна система допомоги арбітрам

Після зимової паузи в Україні поновилися матчі вітчизняної прем’єр-ліги. І тепер частина з них проходить під прискіпливим наглядом новітньої системи ВАР.

Після двомісячної перерви в Європі поновилися поєдинки найпрестижнішого клубного турніру

Попри те, що єдиний представник України в поточному розіграші Ліги чемпіонів — «Шахтар» — не подолав груповий етап і вилетів до нижчої за рангом Ліги Європи

На першому в історії Олімпійських ігор турнірі каратистів виступить одеситка Анжеліка Терлюга

Одним із пунктів програми реформ Міжнародного олімпійського комітету передбачається, що країна-господарка Ігор може пропонувати до включення в програму змагань нових видiв спорту.

Українскькі борчині на чемпіонаті Європи здобули 8 нагород у 10-х вагових категоріях

Із вагомим медальним доробком повернулися українські борці з чемпіонату Європи, котрий завершився у Римі. Представники трьох українських збірних — з греко-римської, вільної та жіночої боротьби — показали у столиці Італії другий за кількістю нагород результат, здобувши загалом 13 відзнак.

«Змінити все, що можна»: українські біатлоністи не полишають спроб здобути нагороди на ЧС-2020

Не зумівши піднятися на п’єдестал в перших гонках чемпіонату світу, українські біатлоністи сподіваються виправити ситуацію в наступних пріоритетних стартах, до яких вестимуть виважену й цілеспрямовану підготовку.