Європейська комісія невдовзі впровадить дванадцятий пакет санкцій проти росії, і також планує до кінця року схвалити правові заходи щодо використання Україною прибутків від заблокованих у ЄС російських активів.
Новий прем'єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо офіційно заявив, що не буде підтримувати військову допомогу Україні, а також не голосуватиме за жодні санкції проти росії.
Міністерство торгівлі США розширило список китайських компаній, які підтримують російську військово-оборонну промисловість. Це стосується постачання інтегральних схем, що мають американське походження. Загалом до санкцій потрапили 42 компанії.
Російська влада намагається уникнути обмежень, спрямованих проти неї санкціями, шляхом активізації мобілізаційних заходів і посилення виробництва військової техніки та зброї. Це відбувається шляхом розширення співпраці з країнами Співдружності Незалежних Держав.
Вищий антикорупційний суд України задовольнив позовні вимоги міністерства юстиції України проти Ростовського вертолітного виробничого комплексу, що входить до складу холдингу "Вертольоти Росії".
У Нідерландах затримали високопосадовця Міністерства оборони, якого підозрюють у незаконному експорті авіадеталей до Росії. За звинуваченням, він використовував треті країни для обходу санкцій Європейського Союзу, які діють проти Росії.
Санкції проти 1 800 осіб, які є відповідальними за підрив або загрозу територіальній цілісності України продовжує застосовувати Євросоюз – їх дія продовжена на пів року. Проте є 4 прізвища, які були виключені з "чорного" списку.