Шлюб у камені

Наводницький парк, одна з традиційних зупинок кожного весільного кортежу в столиці, стане ще більш привабливим для молодят. Відтепер тут не тільки можна зробити фото на пам’ять біля пам’ятника засновникам Києва, а й залишити свої імена та дату шлюбу на пам’ятній мармуровій плитці.

Ой ти, Галю...

Ой ти, Галю...

Монумент Незалежності на Майдані важко зарахувати до улюблених пам’ятників киян — столичні мешканці вже встигли охрестити один із наймолодших столичних пам’ятників «Галею на палі». Утім, яка вже не є, а «Галя» стала одним із символів Києва. І цей монумент невдовзі може звалитися долі.

Трохи дощу й багато сонця

Зливи, що пройшли нещодавно над Центральною Європою, зачепили й український захід. Як повідомляє прес–служба Головного управління Міністерства з питань надзвичайних ситуацій у Львівській області, у ніч на вівторок сильні дощі з градом затопили подвір’я й підтопили будинки, а вітром повалило дерева.

Від посту до жертви — один місяць

Сьогодні разом із появою на небі молодого місяця починається священний місяць усіх мусульман — рамадан. Правовірним послідовникам ісламу в цей час приписано від світанку до заходу сонця не вживати їжу та питво, не курити, а також уникати сексу. Виняток роблять лише для тих, хто в дорозі, вагітних жінок, хворих тощо.

По пивку і... за ґрати

По пивку і... за ґрати

Від прийняття рішення про заборону вживання пива та слабоалкогольних напоїв на вулиці минуло п’ять місяців, і ось уперше порушник цієї законодавчої норми опинився за ґратами. 21–річний житель Шахтарська Донецької області перше офіційне зауваження від правоохоронців почув ще навесні, інформує прес–служба МВС.

«Велонаїзд» на мерію

Сотні велосипедистів прийдуть під стіни київської мерії, аби відстояти власні права. Організувати акцію «Велонаїзд» змусив трагічний випадок 2 серпня вночі на мосту Патона, де на смерть збили велосипедиста. Жертвою став 31–річний дизайнер Іван.

Лесю Українку — на брухт?

Лесю Українку — на брухт?

Ще недавно пам’ятник на могилі Лесі Українки на Байковому кладовищі прикрашало кілька бронзових гірлянд, закріплених на постаменті. А днями, напередодні 97–ї річниці з дня смерті поетеси (яку Україна відзначала 1 серпня), її шанувальники з жахом помітили, що прикраси з постаменту зникли.

Рейковий нон–стоп

Рейковий нон–стоп

Менше ніж через три місяці у Києві знову запустять швидкісний трамвай, принаймні так запевняє міська влада. Однак дітище столичних транспортників вийде неповноцінним, у його маршруті бракуватиме деяких станцій, хоча всі кінцеві обіцяють ввести в експлуатацію.

Митці «розпустили руки»

Митці «розпустили руки»

У парку «Гірка Крістера», що на Виноградарі, розпочали малювати картину, яка невдовзі ввійде в історію як найбільша в Україні й така, що матиме найбільшу кількість авторів. Долучитися до її створення може кожен охочий, а керувати загальним процесом буде відомий художник Геннадій Гутгарц. Він спеціалізується на хепенінгах, у яких процес створення є важливішим за результат.

Без даху поїхали

Без даху поїхали

Користуватися громадським транспортом улітку вельми неприємно. Але якщо везуть з вітерцем, у двоповерховому автобусі–кабріолеті, частують напоями та ще й на додачу розповідають цікавинки з історії міста, то за квиток на такий автобус можна заплатити й побільше, ніж гривню п’ятдесят. Нещодавно в Києві розпочав курсувати двоповерховий екскурсійний автобус, його власники, компанія «Опен–Київ», не можуть натішитися з власної вигадки: «Ми бачили в різних країнах двоповерхові автобуси, що ваблять туристів, однак у Києві такого способу проведення екскурсій досі не було представлено. Тож ми і вирішили змінити це», — розповідає директор Євгенія Степанова.