Студент київської політехніки зробив зі старого "Запорожця" електрокар
Студент КПІ Дмитро Липко переробив "Запорожець" на електромобіль. Батареї у машині вистачає для того, щоб приїхати на пари і повернутись додому. Дмитро витратив на проект три місяці.