Капітуляція вже відбулася в головах депутатів правлячої партії
Прочитав про депутата-слугу Олексія Устенка, котрий заявив в ефірі, що Росія розпочала військову агресію проти України через скасування мовного закону Ківалова-Колєсніченка
Прочитав про депутата-слугу Олексія Устенка, котрий заявив в ефірі, що Росія розпочала військову агресію проти України через скасування мовного закону Ківалова-Колєсніченка
Хоч цей тиждень — один
із останніх у році,
Григорiй Омельченко в «УМ» від 4.09.2019 р., класифікуючи агентуру КДБ, назвав особливо цінних агентів впливу.
Заходжу в синову кімнату — це найзатишніше місце в нашому домі.
У Європу тримаємо путь! —
вигукнув прем’єр хвалькувато,
вставши на самоката.
У 1975 році мене відрахували з університету в місті Орджонікідзе (зараз Владикавказ), де я вчився, вірніше вдавав, що вчуся, і мені довелося повернутися додому.
Скажем не красного
слова заради —
Тиждень минає під
знаком зради.
В Україні проводять посилену агітацію за введення продажу сільгоспземель. У Європі з таких важливих питань проводять референдуми, а у нас плебісцити проходять украй рідко.
Ну що, шановні легковіри-порохофоби, схопили облизня? Де обіцяні дешеві тарифи, ув’язнені корупціонери, довгожданий мир?