Служба безпеки України задокументувала корупційний механізм розкрадання коштів керівництвом регіональної філії «Львівська залізниця». Спільно з підрядником вони привласнили понад 20 млн грн. Протиправну схему планували поширити на інші підрозділи Укрзалізниці.