Ех, Одесо!

Ех, Одесо!

Напередодні місцевих виборів Одеса виглядає як дівчина, до якої сватаються одразу кілька старих нелюбів. Тут ніби й не чули про Революцію гідності, не змогли прийняти й усвiдомити зміни, навіть не спробували це зробити. Тонкі голоси «людей дії» буквально потонули в морі тотального цинізму «людей старої системи», які, як з’ясувалося, нікуди не поділися, а, дочекавшись сприятливих умов, вилізли на-гора.

У чужій хаті — чужа правда

Кілька ночей поспіль хворі люди не можуть спокійно спати. Переселенців-інвалідів із зони АТО, які проживають у санаторії «Сперанца» у смт Сергіївка Одеської області, днями «попросили» переїхати в сусідній санаторій «Сенетатя». Офіційна версія керівництва — заклад не відповідає нормам пожежної безпеки.

Полювання на радикалів

Полювання на радикалів

Приховане протистояння між представниками громадських об’єднань та місцевою владою в Одесі, яке досі проявлялося у формі напруженого співіснування, нарешті знайшло свій вихід. Днями міліція затримала одразу кількох місцевих активістів: лідера одеського «Правого сектору» Сергія Стерненка, очільника «Автомайдану» Євгена Резвушкіна та куратора «Правого сектору» в Комінтернівському районі Руслана Демчука.

Час маніфестів

З 27-го до 30 серпня одесити та численні туристи, поціновувачі оксамитового сезону, зможуть відвідати виставки та перформанси від світових художників у рамках IV Одеської бієнале сучасного мистецтва. Коли політики закінчують говорити, слово беруть митці. І вони, на відміну від попередників, говорять яскраво, чесно, незважаючи на те, що правда може шокувати чи завдати болю.

Нові принади старої Пальміри

Нові принади старої Пальміри

Середина літа, курортний сезон у розпалі. Перетнувши літній екватор, одесити почали потроху підбивати підсумки. Зазначають — цей сезон може стати для них «золотим».

В Одесі серйозно «палить» уже третій тиждень поспіль. Температура повітря вдень не опускається нижче 25 градусів за Цельсієм, а в часи найвищої сонячної активності сягає тропічних 36 градусів.

Грузинський місяць в Одесі

Грузинський місяць в Одесі

Місяць — термін незначний. Пристойного короля чи імператора в давнину за цей час навіть не встигли б коронувати. Але «вік» губернатора значно коротший за королівський. Тим паче, спішити в ділах своїх варто, якщо плани при вступі на посаду були наполеонівськими. Звісно, ніхто не чекав від Саакашвілі за 30 днів дива.