Довгі руки Москви

Відео з відвертим інтерв’ю Сергія Рудика опублікували активісти «Групи 2 травня», в яку входять журналісти одеських видань і незалежні експерти, що проводять власне розслідування трагедії 2014 року в Одесі. У ньому він робить кілька відвертих зізнань інсайдера, адже був безпосереднім учасником подій з боку так званих «куликовців», а саме організації «Одеська дружина», яка нібито була створена для патріотичного виховання молоді.

Розбірки на попелищі

У справі про пожежу на нафтобазі мережі «БРСМ» у Київській області висунуто підозру інженеру та заступнику директора нафтобази, повідомили у прес-службі МВС України. Дії посадовців кваліфікували як порушення правил безпеки на вибухонебезпечних підприємствах або у вибухонебезпечних цехах.

Кати Революції гідності

Апеляційний суд Києва залишив під вартою колишнього керівника УСБУ Києва та області Олександра Щеголева. Нагадаємо, що його звинувачують у здійсненні безпосереднього керівництва силовиками після оголошеної Захарченком АТО, яка почалася 18 лютого 2014 року на Майдані.

Легкі гроші з важкими наслідками

Легкі гроші з важкими наслідками

Одещина вже кілька місяців поспіль очищується від перевертнів у погонах. Цього разу на гарячому упіймали двох співробітників Управління з боротьби з незаконним обігом наркотиків. За даними прес-служби ГУ МВС в Одеській області, офіцери відомства незаконно позбавили волі двох молодих людей. Міліціонери вимагали та отримали 15 тис. доларів від батьків за звільнення і непритягнення їхніх дітей до кримінальної відповідальності.

«Велика» різниця

«Велика» різниця

Попри обіцянки Прем’єр-міністра, що мінімальні пенсії та зарплати, соцвиплати, а також зарплати окремих категорій бюджетників та стипендії студентів зростуть із першого вересня, досі цього не сталося. Лише днями Кабмін подав до ВР відповідний законопроект, і у четвер депутати за нього голосуватимуть.

Грузинське підкріплення

Давид Сакварелідзе очолить прокуратуру Одеської області, проте посаду заступника генпрокурора не полишить. Нового прокурора Одещини Михаїл Саакашвілі мав представити в понеділок 14 вересня, але офіційні заходи відтермінували. Таку інформацію підтверджували анонімні джерела в одеській прокуратурі.

Морська над прірвою

Морська над прірвою

Уже кілька місяців мешканці вулиці Морської, що в дев’ятому мікрорайоні міста Іллічівськ, через неправильне укріплення берега ризикують втратити свої помешкання. Руйнування берегової лінії почалося ще кілька років тому, але тоді ситуація не була такою критичною.

Ті, що не гаснуть

Попри суттєве похолодання, в Україні продовжують горіти торфовища — на Київщині є ще таких п’ять осередків. Хоча число вогнищ зменшилося у порівнянні з минулою неділею, коли рятувальники фіксували аж 32 пожежі: із них 16 — у Київській області, 5 — в Івано-Франківській та Рівненській, 2 — у Волинській та Полтавській, по одній — у Чернігівській, Житомирській та Вінницькій областях.

Жертви боїв за закон

В останній день літа протестувальники, незадоволені проголосованими в першому читанні змінами до Основного закону в частині децентралізації влади, під стінами Верховної Ради використали вибухові пакети і бойову гранату. Як наслідок — постраждало майже півтори сотні осіб.