А поліція спiзнилась...

А поліція спiзнилась...

Попри посилену соціальну рекламу у ЗМІ та соцмережах, яка закликала (з огляду на ситуацію в країні) не використовувати петард і салютів, знайшлося чимало осіб зі своєю філософією свята. Мовляв, без феєрверку і Новий рік — не той.

Бізнес на «межі»

Порожні прилавки, незадоволені продавці й поодинокі відвідувачі — про сумнівну репутацію розкручених «центрів» днями розповіли журналісти «Секретних матеріалів». Вони дізналися, що, окрім легального ринку на кордоні з «ДНР», де, за правилами, не дають більше 50 кг товару в одні руки, існує сірий ринок, на якому йде активна торгівля великими гуртовими партіями дешевих українських товарів.

Історія в окупації

Архіви Луганщини переживають не кращі часи. Наразі на території так званої «ЛНР» залишається 133 тис. документів Національного архівного фонду України. У серпні цього року частині працівників фонду вдалося переїхати на підконтрольну Україні територію і забрати деякі документи з собою. Основний, Державний, архів переїхав до Сiверськодонецька.

Холодний душ для гарячого грузина

Холодний душ для гарячого грузина

Не встигла країна оговтатись від конфлікту Арсенія Яценюка та Олега Барни, як уже інші високопоставлені політики влаштували нове шоу. Цього разу на політичний «татамі» вийшли міністр внутрішніх справ і «губернатор» Одещини.

Госпітальєри, тримайтеся!

Госпітальєри, тримайтеся!

Відома медик-волонтер Яна Зінкевич, яка 5 грудня потрапила в ДТП, прийшла до тями і перебуває в стабільному стані. Ще один постраждалий в аварії, її друг Стрілок, одужує після операції. Про це повідомили в медичному батальйоні «Госпітальєри», засновником і керівником якого є Зінкевич.

Кремлівський «прометей»

Кремлівський «прометей»

Щоб дати електрику, 2 грудня на анексований Росією український півострів Крим приїздив президент РФ Володимир Путін. Раніше повідомлялося, що пробний пуск енергомосту в Крим iз Росії провалився. Проте журналістів зібрали, «гарант» прибув, тож офіційний захід пройшов увечері в будівлі «Крименерго» у Сімферополі, передає «Газета.ру».

Беззахисні друзі захисників

Обвуглені балки і залиті водою коридори — на таку руїну перетворилася історична будівля в центрі Одеси на вулиці Ланжеронівській, 3. Триповерховий будинок, де, поза іншим, знаходились офіси волонтерських організацій, які збирали допомогу для воїнів АТО і переселенців, зайнявся у ніч на неділю близько другої години.

Теплова нерівність

Українцям прийшли перші в цьому опалювальному сезоні квитанції за тепло. Ситуація по країні виявилася вкрай різноманітною. Тарифи за квадратний метр коливаються від півтори гривнi до майже тридцяти за квадратний метр.