Накрило капелюшками: найкращі рецепти страв із грибами
Мої подруги оперативно приєдналися до грибного ноу-хау і
Мої подруги оперативно приєдналися до грибного ноу-хау і
Помідор — неоціненний дарунок природи, такий, що на всі випадки життя. Його називають овочем, ягодою і фруктом, готують його окремо, до м’яса, до каш, до овочевих і фруктових страв.
Перший день осені відкрив новий відлік для дітлахів. І все, до чого швидко звикає маленька людина на канікулах, знову потрібно коригувати не завжди в приємніший бік для дитини.
Для господинь — сезон консервації у розпалі. І ні спека, ні холод, ні бажання відпочити (на березі під плюскіт прохолодної водички чи просто на дивані вдома) — цьому не завада.
Квашені овочі — це те, що треба кожному організму. Науково доведено, що вони поліпшують імунітет, сприяють хорошому травленню, додають вітамінів, знижують рівень цукру в крові й виконують iще чимало корисних для людини функцій.
Влітку сюрпризи — на кожному кроці. Ось, здавалося б, звичні сирники: сир, яйця, борошно, ванілін, цукор. Але літо вносить свої корективи у цей звичний перелік інгредієнтів для сирників, пропонуючи для них ягоди, фрукти, навіть квіти.
Якщо ви жодного разу не дивилися шоу «Мастер-шеф» (до когорти яких належу і я), то все ж могли бачити обличчя імпозантного «натуралізованого» колумбійця Ектора Хіменеса-Браво
«Літом дуже люблю готувати всілякі соуси, в їх основі — довга уварка овочів. В результаті отримуємо густий, смачний, абсолютно натуральний продукт», — ділиться секретами смачного кетчупу Люба Біріна.
Ну от і огірки у вільному, можна і так сказати, доступі. Взимку навіть їхній запах додає святковості стравам, а зараз можна вживати досхочу — насолоджуватися й ароматом, і смаком, та ще й експериментувати, робити зимові запаси.
Готувати влітку, з одного боку, просто: вибір продуктів різноманітніший, відпустка дозволяє трохи більше часу приділити кулінарній творчості, та й загалом буяння природи надихає.