Об’єднання міст південної Європи під назвою "SET network" планує провести спільні акції протесту для тиску на уряди своїх країн, від яких вимагають "встановити межі туристичної галузі" і навіть сприяти її "зменшенню".
Відомі історичні постаті Чернігова різних епох візьмуть участь у грандіозному відкритті фестивалю Chernihiv Fest у суботу, 21 квітня. Фестиваль триватиме впродовж трьох днів.
У своє перше плавання найбільше круїзне судно світу «Симфонія морів» (Symphony of the Seas) вирушить 7 квітня о 18.00 за місцевим часом iз порту Барселони.
Та сувенір на згадку, більшість з нас все ж таки купує. Одним із найпопулярніших предметів, які можна привезти з країни Сходу– це кальян. На даний момент, цей курильний прилад не є дивиною, і в кожній країні є лавки та різноманітні магазинчики.