Правосуддя по-російськи

Олегу Сенцову загрожує 20 років позбавлення волі. Саме такий термін передбачений російським законодавством за участь у терористичній діяльності, у чому продовжують звинувачувати українського режисера. Нагадаємо, що Олега Сенцова заарештували співробітники ФСБ 11 травня 2014 року, а 30 травня на сайті ФСБ з’явилося повідомлення, що Сенцов з іншими членами «Правого сектору» планували влаштувати теракт 9 травня біля Вічного вогню в Сімферополі.

Благо — устрiй Майдану

Незважаючи на те, що революція минула, Майдан досі схожий на місце бойових дій. На головній площі країни стоять намети і барикади. Комунальники потроху ведуть роботи з благоустрою території ще з кінця квітня.

Опозицiйнi буряки

Опозицiйнi буряки

На Народній площі Ужгорода віднедавна виріс справжній город. Після того як на центральній клумбі без жодних проектів та погоджень із громадськістю з’явилися висаджені рядами кущі рододендронів, деякі журналісти, архітектори та просто небайдужі городяни заявили, що реконструювати головну площу міста без громадських обговорень — абсурд, і вирішили розвести на клумбі город.