Смак свободи

Смак свободи

Доки на сході країни тривають бої, звільнені Слов’янськ, Краматорськ та інші населені пункти потроху повертаються до нормального життя. За наказом Президента Порошенка у вівторок тут відбулася нарада за участю першого заступника голови адміністрації Президента України Геннадія Зубка, яка мала дати оцінку стану об’єктів інфраструктури Слов’янська та навколишніх сіл.

Яка різниця, кому служити?

У понеділок бойовики ДНР виклали в iнтернет відео, де донецькі міліціонери, вишикувавшись строєм, без жодних вагань присягають на вірність новій «владі» в особі поплічників терориста Ігоря Гіркіна. Більшість правоохоронців у цивільному, але дехто й у формі. Єдине, що цікавило молодиків, — що вони мають робити і скільки їм за це платитимуть.

Янгол на ймення Оля

На жаль, дива, на яке так сподівалися численні прихильники відомого українського журналіста і телеведучого Костянтина Грубича, не сталося. Після майже трьох тижнів перебування в комі його молодша донька Оля, так і не приходячи до тями, померла. Про це в суботу повідомив сам ведучий на своїй сторінці у «Фейсбуці».

Неприйомний день, бо нiхто не приймає

Незважаючи на те, що міністр молоді та спорту України Дмитро Булатов виконує обов’язки вже більше чотирьох місяців, зрушень у цій сфері поки не помітно. Громадські організації вже давно занепокоїлися діяльністю міністерства.

Гумаки, вишиванки і «Путін х...ло»

Гумаки, вишиванки і «Путін х...ло»

На ці вихідні на мальовничих ржищівських схилах, що на Київщині, всьоме пройшов чотириденний екокультурний фестиваль «Трипільське коло». Цьогорічною стихією заходу стала земля. Перші два дні забави супроводжувалися дощем. А це спричинило до того, що гумові чоботи та вишиванка стали майже уніформою фестивалю.

Зліпити собі бабу

Зліпити собі бабу

Незважаючи на те, що це літо не балує нас теплом, у Ржищеві 26-29 червня буде спекотно. Вже всьоме на мальовничих схилах Київської області пройде екологічний опен-ейр країни — «Трипільське коло 2014. Земля». Цьогорічне гасло фестивалю: «Збережемо землю — збережемо рід!»

Діти та влада: хто кого?

Несподіване продовження отримала ситуація у містечку Узин на Київщині, про яку «УМ» писала минулої п’ятниці. Нагадуємо, що йшлося про акцію «Єдина країна», коли школярі Узина прикрасили міський паркан патріотичними малюнками та написами.

Подаруй собi друга

Минулої суботи в столичному парку Шевченка було незвично гамірно. Лунала запальна музика, на ятках продавали спеціалізовану літературу, а вздовж алей були розставлені-розвішані фотографії собак різних мастей, віку та кудлатості. Єдине, що їх об’єднувало, — усі вони належали до породи, яку жартома називають двір-тер’єрами або звичайнісінькими двiрняжками.

І знов — у «Азов»

І знов — у «Азов»

Якщо йти в бій — то з надійними людьми, якщо приймати присягу — то в духовному центрі столиці. Мабуть, такі думки були вчора у багатьох добровольців, які поповнили лави батальйону, що веде бойові дії в зоні антитерористичної операції.

Допомогли всією країною

Крім коштів, які пообіцяла держава родинам героїв Небесної сотні, вони можуть отримати ще додатково по 100 тис. грн. Збором та розподілом грошей для цього зайнялися «Фонд Добрі справи» та волонтерські ініцативи «Родина Майдан» і «Євромайдан SOS».