«Повстання» вiдходiв

«Повстання» вiдходiв

У середу пiзно ввечері близько 19–ї години на муловому полі №3 Бортницької станції аерації (БСА), яке не експлуатується, стався прорив дамби. Як повідомляють у прес–службі Державної служби з надзвичайних ситуацій, виною всьому — інтенсивне танення снігу: «Унаслідок прориву тала вода надійшла до резервуара насосної станції, але насос, який відкачував воду, не впорався з великим об’ємом, що спричинило переповнення резервуара».

За «бидло» вiдповiсть

8 квітня о 1:37 працівники дорожньо–патрульної інспекції в Дарницькому районi столицi зупинили водія без жодної причини i почали вимагати документи. Коли ж водій поцікавився, що він порушив, почув у відповідь: «Тому що я інспектор ДАІ, шановний, який перевіряє машини». Прохання показати службові посвідчення даішники залишили без уваги. Натомість один iз них почав світити ліхтарем в обличчя чоловiковi. Коли автомобіліст спробував затулитися від різкого світла, отримав кулаком в обличчя і порцію добірної лайки, серед якої слово «бидло» видавалося «найлагiднiшим»... Не домігшись бажаного, даішники поїхали. А постраждалий готує заяву про злочин до правоохоронних органів. А допоможе йому в цьому запис вiдеореєстратора.

А за вікном — точно весна!

«Укргідрометцентр» виніс свій «вердикт»: потепління настане з 11 квітня. «Спочатку потепління прийде на території західних і південно–західних областей, а 12–13 квітня пошириться на всю територію країни. Максимальна температура, починаючи з 12 квітня, становитиме від 12 до 17 градусів вище нуля по всій території країни, включаючи західні та північні регіони. Протягом тижня сніговий покрив зійде повсюди», — каже директор «Укргідрометцентру» Микола Кульбіда.

Весна зиму переборе

Весна зиму переборе

7 квітня увесь православний світ порине в атмосферу одного з найвеличніших свят церковного календаря. Свято благої вісті — вісті Архангела Гавриїла Діві Марії про народження непорочного сина Божого — вважають великим і чистим.

Не заплатиш — не вторгуєш

Не заплатиш — не вторгуєш

Укотре за рік міліція намагається заборонити діяльність пересувних автокав’ярень. Уперше законна діяльність кав’ярень на колесах була поставлена під сумнів ще під час проведення «Євро–2012», коли власникам пропонували надати їхнім транспортним засобам статус МАФів. Утім підприємці виступили проти, адже це призвело б до втрати їхньої мобільності. Класифікація ж таких автокав’ярень як автомобільний засіб дає велику свободу дій і просте оформлення.

Дiрка на платформi

Дiрка на платформi

Учора близько 9–ї ранку на посадочній платформі Київської міської електрички на станції «Вишгородська» тріснула і частково обвалилася плита. На щастя, ніхто не постраждав. Унаслідок пошкодження посадочної платформи пасажири не потрапили під електропоїзд і не отримали жодних пошко­джень.

На потяг за новим графіком

Уже з 26 травня на світлодіодних екранах пасажири Південної залізниці побачать нові дані навпроти найбільш запитуваних рейсових поїздів. Усього, як повідомляють у прес–центрі, впродовж 2013 року курсуватиме 21 поїзд, iз яких 17 — внутрішньодержавного сполучення та 4 — міждержавного. Відповідно до майбутніх змін, графік курсування поїздів матиме низку особливостей. Так, маршрут поїзда №325/326 «Харків — Луганськ» буде змінено на «Харків — Маріуполь», якщо ходитиме через день. Водночас від Харкова до Дебальцевого поїзд слідуватиме за сьогоднішнім маршрутом. А 31 березня вже почав курсувати новий щоденний регіональний поїзд №189/190 «Суми — Київ».

Усе придумано в Одесі

Уже сьогодні «Гуморина–2013» візьме свій старт iз фотовиставки–ретроспективи: з нагоди 40–ї річниці свята в Одеському літературному музеї відкривається виставка 120 раритетних фотографій 70—90–х років. Фотоматеріали зібрані з особистих колекцій учасників «Гуморини» минулих років, гостей і фотокореспондентів. Зокрема, відвідувачі зможуть побачити свiтлину першого засідання першого оргкомітету першої «Гуморини».

Коли все це розтане...

Коли все це розтане...

Незабаром сильну «руку» водної стихії відчують українці, які живуть поблизу потужних водоймищ. Синоптики прогнозують високий ризик підтоплення в 11 областях України, а особливо в Києві. Причиною таких тривожних передбачень є кучугури, які залишили по собі «у спадок» аномальні снігопади. За кілька днів вони почнуть танути, що може викликати паводки.

«Балкан» пішов на південь

«Балкан» пішов на південь

Четверту добу поспіль на дорогах держави панує транспортний апокаліпсис. Поки «Укравтодор» звітує, що «проїзд автошляхами державного значення забезпечено повністю», прес–служба Державної служби з надзвичайних ситуацій повідомляє, що «роботи з розчищення доріг та евакуації транспорту тривають цілодобово».