Довели місто до ручки

Останні два дні й одна ніч пройшли неспокійно для мешканців міста Лисичанськ, що на Луганщині. Незадоволені діяльністю міських депутатів, понад сто людей фактично взяли в заручники управлінців, вимагаючи задовольнити неодноразово заявлені ними вимоги. Акція громадян «Владу до відповідальності» мала на меті змусити міську владу надати звіт про виконання раніше поставлених претензій.

По–європейськи — пішки

Уже з цієї осені «Бориспіль» дозволить авіакомпаніям економити і запустить європейську схему посадки пасажирів без використання телескопічних трапів та перонних автобусів. Такі оновлені правила стосуватимуться тільки пасажирів лоукост–рейсів, які обслуговуватимуться в терміналі F. У такий спосіб аеропорт зможе мінімізувати витрати лоукостам: кожна авіакомпанія сама обиратиме набір послуг для своїх пасажирів — везти їх автобусами чи пускати через пішохідні лінії.

Ганьбили гідність гаранта

Уже вдруге за останні два місяці «демальянсівці» можуть опинитися за ґратами. Учора близько 9–ї ранку півсотні співробітників «Беркута» затримали чотирьох лідерів партії під час проведення ними мирної акції на шляху проходження кортежу Президента Віктора Януковича — уздовж столичної вулиці Богатирської. Перед тим співробітники міліції оточили і заблокували активістів. Серед затриманих — голова партії Василь Гацько, очільник чернігівської обласної організації Ігор Андрійченко, активісти партії Олександр Бойкул та Наталя Дєлієргієва.

Мокра спека

Мокра спека

Цими вихідними негода на Одещині спричинила не тільки матеріальні збитки, а й людські жертви. З початку стихії в області сталося два випадки ураження електрострумом, один iз них — із летальним наслідком. В iнших випадках люди постраждали від падіння черепиці під час зриву даху приватного будинку і падінь гілок пiд час сильного вітру. Як повідомляє Держслужба з надзвичайних ситуацій, «у результаті дощу і шквалистих поривів вітру місцями були повалені дерева, пошкоджені лінії електропередач та комунальні газопроводи. Вітер повалив близько 3 тис. дерев та великих гілок, пошкодивши понад десять одиниць автотранспорту».

І живим, і ще не народженим

І живим, і ще не народженим

Вулиця Полярна, 7–б у столичному районі Оболонь тепер стала осередком допомоги соціально незахищеним дітям і неповнолiтнiм вагітним. Днями тут відкрилися Центр соціально–психологічної реабілітації вагітних дівчат, які опинилися у складних життєвих обставинах, і Центр допомоги дітям благодійної організації «Місто щасливих дітей».

Можна i не 1 вересня

Освітнє відомство не проти, щоб вищі навчальні заклади самі визначали, коли розпочнеться навчальний рік. Мiносвiти посилається на положення про організацію навчального процесу, лише застерiгає: обов’язкова умова — «додержання нормативних обсягів навчального часу».

Тримай «Рiвновагу»!

Цієї неділі на вулиці Струтинського, 2, з’явиться фігура дівчини на канаті. Витвір буде, немов насправдi: дівчина балансуватиме на канаті, який хитається. «Зробити це було непросто. Але опір матеріалів і закони фізики — не найголовніше, всі обмеження лежать у художника у голові.

Долина смутку і краси

Долина смутку і краси

Більше мільярда яскраво–жовтих квітів килимом вкрили межі Барського і Мурованокуриловецького районів. Дикорослі півники заполонили десять гектарів землі біля сіл Долиняни, Снітків та Супівка, на березі річки Караєць.

До ваших послуг!

Скористатися новими зручностями або ж, як кажуть самі залізничники, давно забутими корисними в дорозі послугами, вже можуть пасажири Придніпровської залізниці. За гроші до ваших послуг мікрохвильова піч, холодильник, телефонна зарядка і навіть ноутбук, якщо треба відправити електронного листа.

Діалог спинами

Діалог спинами

Їх називають збоченцями, хворими, содомістами і навіть виразкою на тлі нібито здорового українського суспільства. Вони ж переконані: свої права треба захищати i говорити про них вільною мовою. Організатори та учасники «КиївПрайд»–2013 впевнені, що суспільство і влада повинні почути і зрозуміти кожного.