Весілля Барбі

Весілля Барбі

Здавна в Україні осінь вважалася справжнім весільним сезоном і знаменувало його — свято Покрови (14 жовтня). Саме до цього часу, кажуть старі люди, господарі ще збирали урожай, косили поля та наповнювали комори. А вже на Покрову і після неї — грали весілля.

«І плаче коник серед трав — нема мелодій»...

«І плаче коник серед трав — нема мелодій»...

Скорочення світлового дня, похолодання, погіршення погоди... Навіть глибоко в підсвідомості бринить смуток від того, що закінчилося літо і приходить занепад природи — як занепад життя. Ми всі по–різному відгукуємося душею на осінь. Але всі ми — потенційні жертви цієї сезонної депресії.

Престижно бути дужим

«Найвищою людською цінністю є життя. І це завжди було і буде пріоритетом нації!» — наголосив Віктор Ющенко, виступаючи вчора на Всеукраїнському медичному форумі «Здорова нація», присвяченому проблемам демографії та загального здоров’я українців. Форум, до речі, був скликаний саме з ініціативи глави держави. Найперше Президент Ющенко звернув увагу на основні фактори, що впливають на здоров’я людини. «55 відсотків від усього, — зауважив він, — належить способу та умовам життя і лише 10 відсотків — медичній допомозі». З метою покращення отих «55 відсотків» було вирішено розробити програми заборони реклами тютюну та алкоголю, продажу цієї «отрути для добровольців» у несанкціонованих місцях. «Нещодавно Президент України підписав указ про заборону паління в громадських місцях, — зауважила заступник директора Інституту демографії АН України Елла Лібанова, — але покажіть мені хоча б одну людину, на яку було накладено відповідні штрафні санкції? Виявляється, указ не працює». Як зауважив і сам Президент, все, що до цього моменту робилося в державі у сфері охорони здоров’я, робилося ефективно. Не на те, за словами Віктора Андрійовича, були звернені і увага урядовців, і державні кошти.

Плати — і балакай

Плати — і балакай

Багато мовознавців стверджують, що мова — це єдине, що корисно вивчити навіть погано. Адже мета вивчення іноземної сьогодні здебільшого суто прикладна — зуміти спілкуватися за кордоном та з іноземцями.

Квартирні «найманці»

Квартирні «найманці»

Сьогодні в Києві однокімнатну квартиру за 350 доларів можна орендувати лише на околиці, а в районах, трохи ближчих до центру, вона коштує близько 500. Пiсля нетривалого лiтнього «вiдступу» цiни знову шаленiють — на навчання повертаються студенти, на новий сезон з’їжджаються працiвники. Окрiм цiн, шаленiють i агенції з оренди нерухомості та пройдисвіти, які заробляють на безквартирних «гостях столиці».

Грайте та перемагайте!

Грайте та перемагайте!

Переможці конкурсу «Дитячий малюнок і любов об'єднають Україну» у молодшій віковій категорії (від 5 до 8 років) — Народна студія «Юний художник» — учора забрали свій приз iз рук заступника головного редактора Дмитра Лиховія.

Ефективно боротися з раком тепер будуть і в Україні

Ефективно боротися з раком тепер будуть і в Україні

Діагноз «рак» лікарі в Україні щодня ставлять кожному десятому пацієнту, що для більшості те саме, що смерть. Опускаються руки, бажання щось робити і працювати зникає, а разом з ним помирає останнє — надія. Надія на те, що «ракова чума» буде таки переможена, що передові технології вчасно прийдуть в Україну і ефективне лікування стане доступним для всіх і кожного.
Засновник і генеральний директор компанії «Max-Well» Кеннет Алібек переконаний: ситуацію можна виправити. Якісне і доступне лікування для нашої держави вже РЕАЛЬНІСТЬ.

Танц-клас на вулиці

Танц-клас на вулиці

«За часів Радянського Союзу, і в будні, і у свята на площах і в парках грав оркестр, і люди залюбки танцювали. Ці гарні традиції трохи забулися. Тому, прагнучи відродити їх, i було вирішено проводити танцювальні вечори», — розповіла «УМ» генеральний продюсер школи танцю Чапкіса Вероніка Кухтіна. Тож до кінця літа в мешканців столиці є можливість потанцювати на Оболонській набережній у компанії метра бального танцю Григорія Чапкіса.

Путівка горить і палає...

Путівка горить і палає...

Уявіть собі ситуацію: ви, відбуваючи на відпочинок до екзотичної країни (на путівку до якої збирали гроші цілий рік), уже в літаку дізнаєтесь, що хтось такий самий тур придбав значно дешевше... Ваша реакція? Вас «кинули»? Ні. Річ у тім, що ви придбали «звичайну» путівку, а хтось — «гарячу».