США скасували санкції проти Туреччини, які були введені 14 грудня у зв'язку з її військовою операцією в Сирії, у відповідь на заяви Анкари про "стале" перемир’я на півночі Сирії.
США і Туреччина домовилися про п'ятиденне припинення вогню військами Ердогана в Сирії, щоб курди могли покинути території, де Туреччина розпочала військову операцію.
Понад пів сотні людей з плакатами і курдськими прапорами прийшли до будівлі американського дипломатичного представництва, щоб висловити протест проти військової операції Туреччини в Сирії.
тимчасово зупинила продаж зброї Туреччині через її військову операцію проти курдів у Сирії. Про це повідомив речник Міністерства закордонних справ Канади Гійом Берубе.
Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган відкинув заклик США до припинення вогню на півночі Сирії і заявив, що наступ на курдів триватиме. Ця заява прозувачала на тлі повідомлень про те, що віцепрезидент США Майк Пенс та держсекретар США Майк Помпео готуються вилетіти до Туреччини.
Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган випадково потиснув руки депутатам Держдуми Росії з окупованого Криму, бо Анкара не погоджувала списки гостей, які приїхали на форум у Стамбул, де відбулася зустріч.
Санкції будуть введені щодо діючих і колишніх турецьких чиновників, а також усіх, кого Вашингтон вважає відповідальним за "дестабілізуючі дії Анкари на північному сході Сирії".
11-12 жовтня 2019 року в Стамбулі (Туреччина) відбулася III Конференція спікерів парламентів з протидії тероризму та зміцнення регіональної взаємодії, в якій взяли участь делегації п'яти держав - Афганістану, Китаю, Пакистану, Росії та Туреччини.
Очолювана курдами адміністрація досягла угоди з силами Башара Асада про те, що армію Сирії буде розгорнуто вздовж кордону з Туреччиною, щоб допомогти відбити наступ Туреччини.