У Словаччині загинули двоє українських альпіністів
Южненський «Хімік» здобув своє перше очко в груповому раунді волейбольної суперліги
Напевно, наївно було б очікувати, що в рік свого дебюту в груповому раунді найсильнішого клубного турніру Європи чемпіон України — южненський «Хімік» — на крилах полетить до великих перемог.
Уперше після трьох розгромів поспіль «Шахтар» встояв у матчі проти «Манчестер Сіті»
Експерти ФІФА позитивно оцінили процес впровадження в Україні «відеоасистента» рефері
Яким би перспективним та привабливим не був проєкт, у нього завжди знайдуться свої критики.
Нові оберти старого скандалу: експерти ВАДА викрили махінації з допінг-пробами російських олімпійців
Шевченко увійшов до ТОП-10 найкращих наставників збірних 2019 року
Андрій Шевченко посів 8 місце в списку кращих наставників футбольних збірних, а очолив його наставник збірної Португалії з футболу Фернанду Сантуш — переможець прем'єрної Ліги націй УЄФА
Збірну Росії можуть відсторонити від Євро-2020
Українка Ярослава Магучих отримала від Світової легкої атлетики титул «зірки, що сходить»
Закономірним підсумком сезону, в якому 18-річна Ярослава Магучих із Дніпра оновила молодіжний рекорд світу в стрибках у висоту й здобула срібну нагороду на своєму першому дорослому чемпіонаті світу, стало визнання її світовою легкоатлетичною спільнотою «зіркою, що сходить».
Дмитро Підручний виграв спринтерську гонку на відкритому чемпіонаті Швеції
Наступного уїк-енду в шведському Остерсунді відбудеться офіційний старт біатлонного сезону.