Українка Яна Беломоїна стала чемпіонкою Європи з крос-кантрі

Маунтинбайк та його олімпійська дисципліна — крос-кантрі — є доволі екзотичними для України видами велоспорту, утім це не заважає нашим спортсменам демонструвати високі результати на престижних змаганнях.

Теги: спорт

«Срібло» з прицілом на «золото»: українські плавці завершили ЧС-2017 на мажорній ноті

Українські плавці чемпіонат світу-2017, який днями фінішував у Будапешті, завершили на мажорній ноті — в останній змагальний день у запливі на 1500 метрів вільним стилем другим став Михайло Романчук.

Теги: спорт

«Золоті» «снайпери»: на чемпіонаті Європи в Баку українці здобули вже шість медалей

Кульова стрільба є однією з наших найуспішніших для нас олімпійських дисциплін — на трьох останніх Іграх українці здобули шість нагород (два «золота», два «срібла» та дві «бронзи»).

Теги: спорт

Довгоочікувані нагроди: українці вперше за 10 років повернуться з «водного» ЧС із медалями

На чемпіонаті світу з водних видів спорту-2017, який стрімко рухається до фінішу, українські спортсмени продовжують приємно дивувати своїх прихильників.