Через збільшення кількості хворих на коронавірус кілька шкіл закрили, частину навіть не відкрили

Чималу кількість — 2 430 нових інфікованих коронавірусом — зафіксовано в Україні другого вересня. Найбільше людей захворіло на Харківщині, Тернопільщині та в Києві. За добу від ускладнень коронавірусу померло 54 людини.

Коронавірус: у Тернополі з 1 вересня запровадили шкільні тролейбуси

Ситуація з COVID-19 у Тернополі залишається тривожною. Не виключено, що обласний центр незабаром знову потрапить у «червону» зону, як це вже було в серпні, особливо зважаючи на недавні масові гуляння то на честь Дня незалежності, то з приводу Дня міста.

Через коронавірус школярі святкуватимуть 1 вересня залежно від «кольору» регіону

Чотирнадцять районів і міст України опинилися на момент початку нового навчального року в «червоній» зоні. Там діти не зможуть із 1 вересня піти до школи і навчатимуться дистанційно щонайменше до нового розподілу 6 вересня.

Клас — у масках: уряд визначив правила навчання у школах під час пандемії

Клас — у масках: уряд визначив правила навчання у школах під час пандемії

Умови навчання в умовах коронавірусу визначили урядовці. До школи дітей пропускатимуть тільки в масках, які потрібно буде носити і в самому приміщенні. Виняток зробили тільки для учнів початкових класів.

Влада Рівного вимагає у матерів-одиначок повернути виплачену допомогу

Влада Рівного вимагає у матерів-одиначок повернути виплачену допомогу

Міське управління соціального захисту населення надсилає листи, в яких зазначено, що за постановою Кабміну №632 від 22 липня було проведено перерахунок виплат, призначених на допомогу матерям-одиначкам на період карантину.