Мораль для грації
На відміну від чималої армії своїх спортивних колег-співвітчизників, які після анексії РФ Криму через різні обставини були змушені прийняти російське громадянство, уродженка Сімферополя Ганна Різатдінова зберегла вірність Україні й продовжила радувати своїх уболівальників яскравими виступами на гімнастичному килимі, хоча, як зізнається сама грація, робити це їй не просто, в першу чергу, в моральному плані.
Легко здутий зірковий наліт
Завдання з нейтралізації «Фенербахче» віце-чемпіон України виконав блискуче. Не пропустивши за два матчі жодного голу, «Шахтар» упевнено пройшов до заключного раунду кваліфікації Ліги чемпіонів-2015/2016, жеребкування якого сьогодні відбудеться у Ньоні. Серед можливих суперників донеччан, які, до слова, під час цієї процедури матимуть сіяний статус, — імениті «Лаціо» та «Монако», а також «Брюгге» та віденський «Рапід».
Після ПАР — залік не здала
Радикально змінивши систему підготовки спортсменів в області високих досягнень, новий президент Федерації плавання України Дмитро Качуровський, напевно, з подвійними емоціями вчора святкував свій день народження. Думається, йому, як головній особі у вітчизняному плаванні, найбільше хотілося на святковий стіл отримати медальний подарунок із Казані.
Ліцензіями ситий не будеш
Ні на Європейських іграх у Баку, ні на Універсіаді в Кванджу нагоди побачити в ділі двох найкращих плавців України не було. Якщо в першому випадку Дарині Зевіній та Андрію Говорову «розім’яти м’язи» перед головним стартом сезону завадив віковий ліміт учасників представницького турніру, то участі лідерів української збірної в студентських Іграх не передбачали їхні індивідуальні плани підготовки до чемпіонату світу в Казані.
Сам не зможе — таблетка допоможе
Слід визнати, що в гонитві за високими результатами — в умовах шаленої конкуренції — спортсменам доводиться несолодко. Втрутитися в розподіл великого фінансового пирога хочеться всім, але отримати непогані гроші, а разом із ними славу та визнання вдається одиницям. Постійно перебувати на піку форми важко, виснажливо, а часом просто неможливо.
«Шахтар»: менше двох не забивати
Кілька останніх років в Україні неабияк тішилися появі «третьої сили», яка практично на рівних у боротьбі за чемпіонство тягалася з «Шахтарем» та «Динамо». Власні потугу та амбіції «Дніпро» задекларував у фіналі Ліги Європи-2014/2015.
Не бронзовійте, «русалки»!
Львівська відповідь Стамбулу: більше точності й фортуни
Здається, загрозливий образ «Фенербахче», яким турецького віце-чемпіона перед зустріччю з «Шахтарем» намалювали вітчизняні футбольні експерти, вийшов дещо перебільшеним. Звісно, наявність у його складі низки гучних футбольних прізвищ не могла не насторожити, проте особливої загрози Нані, Бруно Алвеш, К’яер, Мейрелеш та ван Персі воротам «гірників» у першому поєдинку третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів не несли.
Пара до пари
«Мамма міа, це неймовірно», — так італійські майстри мікрофона коментували останній у півфінальній серії стрибок iз вишки китаянки Цянь Жень. Судді також не приховували захоплення — дехто з них «шедевр» тендітної 14-річної представниці КНР оцінив «десяткою». Натомість українка Юлія Прокопчук у цій частині змагань особливо не виблискувала.