Бери рушник — ставай струнким

Бери рушник — ставай струнким

Цю невибагливу методику корекції фігури розробили японські фахівці майже 10 років тому. Вона дозволяє повернути статуру в природне положення і змінити контури тіла, зробивши талію тоншою, а спину — рівнішою. Цікаво, що книга, в якій детально описується методика, розійшлася величезним накладом — 6 мільйонів примірників.

Смузі — наші друзі

Смузі — наші друзі

Мода на цей напій прийшла до нас не так давно, хоча йому вже майже сто років. У 1930-х роках в Америці, разом із таким чудовим винаходом техніки, як блендер, з’явився і смузі. У перекладі з англійської smoothie означає «однорідний, м’який, ніжний». Таким цей напій і є на смак.

На коня!

На коня!

Учені довели, що спілкування з кіньми позитивно впливає на емоційний стан людини, а верхова їзда розвиває координацію та покращує фізичну форму. Однак благородні скакуни мають здатність дивним чином виліковувати цілий спектр найрізноманітніших захворювань: від синдрому Дауна, ДЦП до чоловічих недуг, зокрема простатиту.

На зелене світло надії

На зелене світло надії

Полтавка Рима недавно втретє стала мамою. Старшим близнюкам Кирилові й Михайлику — 2 роки, Данилкові — два місяці. Сьогодні ці маленькі хлоп’ята — не просто найбільша мамина радість і щастя, вони — основний стимул залишатися на плаву, бути, як каже моя співрозмовниця, «хронічно тверезою».

Такі «важкі» пушинки

Такі «важкі» пушинки

Погода тішить сонцем і теплом, усе квітне і зеленіє. І білий пух, збираючись у хмарки, витає в повітрі. Але є люди, яким ці пушинки, схожі на сніг, завдають неабияких прикрощів: потрапляючи на шкіру, в очі, спричиняють великий дискомфорт, що медичною мовою називається алергією.

Ні спокою, ні сну...

Ні спокою, ні сну...

Аденома простати не просто дошкуляє здоров’ю чоловіка — вона здатна перетворити життя на муку. Які причини провокують це поширене чоловіче захворювання, чому його нереально вилікувати докорінно, але можливо приборкати на початковій стадії, і як убезпечити себе від розвитку недуги? Спробуємо з’ясувати основні моменти у фахівців.

Оце так «влип» — весняний грип?

Оце так «влип» — весняний грип?

Що й казати — дуже прикро «зловити» застуду навесні, коли все навколо цвіте й оживає. Зрозуміло, що лежати в ліжку з температурою і кашлем о цій порі вкрай невесело. Але лікарі застерігають: різке потепління часто вводить в оману, і люди втрачають пильність — завчасно знімають теплі речі, стоять на протягах.

Вдивляючись уважно в люстерко...

Вдивляючись уважно в люстерко...

Хоча б кілька разів на день ми зазираємо в люстерко: накласти живильний крем, зробити макіяж, поправити зачіску чи просто — «для контролю». Як стверджують медичні фахівці, звичка дивитися в дзеркало може допомогти і при першій діагностиці деяких недуг.

З’їсти «на щастя» і для здоров’я

З’їсти «на щастя» і для здоров’я

Час, коли цвіте бузок, — не тільки радість і насолода для душі. Виявляється, квіти цієї рослини здавна використовують у народній медицині. Дітлахами ми любили знаходити «щасливу» квітку бузку з п’ятьма пелюстками, загадували бажання і — з’їдали.

Не будіть «сплячого»

Не будіть «сплячого»

Герпес — одне з найпоширеніших вірусних захворювань: за даними медичної статистики, у світі ним інфіковано майже 90 % населення. В Україні такої статистики немає. Однак кожен знає, як неприємно виглядає і як дошкуляє самопочуттю болісна «лихоманка» на губах. Ці висипи — один із проявів недуги. Потрапивши в організм, вірус «прописується» в ньому назавжди.