«Бачу, що Тернопiль готовий до боротьби!»
Так висловилася позавчора Юлія Тимошенко, щойно оглянувши з імпровізованої сцени запруджені натовпом центральний майдан та прилеглі до нього вулиці обласного центру. Звичайно, прийшли тернополяни передусім до свого улюбленого Ющенка, до останнього сподіваючись, що стан здоров'я таки дозволить йому приїхати, тож коли стало відомо, що все-таки не зміг, якась крапля розчарування таки впала у настрій багатотисячного натовпу. Але ненадовго. По-перше, бо незламну Юлю в регіоні люблять і поважають не менше, до того ж віднедавна вважають уже не суперницею, а соратницею Віктора Андрійовича. По-друге, бо з її уст люди почули відповіді на всі найважливіші для них сьогодні запитання, до того ж саме такі, на які дуже сподівалися.