З «Арени» — лікарням
Благодійний концерт Руслани на сцені розважального комплексу «Арена» 17 травня зiбрав 38 тисяч гривень, повiдомили днями iнiцiатори акцiї. Кошти підуть на придбання медичного обладнання для Київської дитячої міської лікарні № 2, Дніпропетровської дитячої міської лікарні № 3, Львівського навчально-реабілітаційного центру «Джерело». Акцію співачка організувала спільно з Фондом допомоги дітям Чорнобиля.