Знайти сестру за волоссям

Знайти сестру за волоссям

Важко зустріти молоду людину, яка сьогодні не користується соцмережами. Із будь-якого приводу просунута молодь пише у «павутиння». Навіть пораду, критику чи запитання ми шукаємо в мережі. А оскільки в сучасному житті час щільно спресований, то все частіше ми замовляємо послугу або продукт у мережі. Цимес у тому, що перш ніж наважитися на покупку, можна знайти та почути безліч незалежних вражень про неї.

Не «закашляйте» діагноз

Не «закашляйте» діагноз

Прикрий «сезон застуд» докучає нині багатьом. Організм, ослаблений холодною погодою, легко «ловить» хвороботворні мікроби, які часом просто «кишать» у повітрі, і вже незабаром маємо нежить, біль у горлі, кашель. Кашель... Ці докучливі «бухикання» — один із найбільш поширених і найбільш неприємних симптомів застуди. Чому він виникає, про що свідчить і як упоратися з такою неприємністю?

Час зміцнити броню

Час зміцнити броню

Холод, вітер, і ось — маєш: якісь підозрілі «апчхи». Як утриматися на плаву і не розхворітися, коли всі навколо шморгають носами і невпинно кахикають? Жоден фахівець не скаже достеменно, чому в один момент ми швидко пiдкоряємося недузі, а в інший віруси відскакують від нас, наче кулі від броні?

Мий, та не «до дір»

Мий, та не «до дір»

Англійські вчені піддають сумніву деякі загальновідомі корисні звички. Підставою для «ревізії» стали результати досліджень, які науковці проводили разом із групою добровільних «заручників правил».

Гіппократ би плакав

Гіппократ би плакав

Киянка Інна влітку народжувала дитину. Щоб не хвилюватися надміру, про пологи домовлялася заздалегідь — з лікаркою в одному зі столичних пологових будинків, де шість років тому на світ з’явився її первісток. Знайома вирішила «не міняти руку», оскільки вже знала, на що розраховувати.

«Заплямоване» життя?

«Заплямоване» життя?

Майже три відсотки населення світу хворіє на псоріаз. Згідно з офіційною статистикою, понад півтора мільйона українців мають цю проблему. І лише 90-100 тисяч із них перебувають на обліку, інші лікуються у приватних закладах, або — що гірше — не лікуються взагалі.

Трохи фрешу й часнику. Але регулярно...

Трохи фрешу й часнику. Але регулярно...

Недуги часто виникають тоді, коли імунітет, знесилений холоднечею, стресами, нераціональним харчуванням, зазнає фіаско у боротьбі зі збудниками хвороб. Засмічений шлаками організм втрачає готовність тримати удар, а після терапії пігулками та різними хімічними мікстурами — й поготів важко повертається бадьорість і радість життя.

Оце так «влип»: кишковий грип...

Оце так «влип»: кишковий грип...

За спостереженням лікарів, близько половини всіх кишкових розладів у малечі до двох років стається внаслідок ротавірусу. І хоча недуга, яку в побуті називають кишковим грипом, вражає переважно дітей, люди старшого віку також не застраховані від її «візиту». Збудником інфекції є ротавірус — дуже заразний мікроорганізм, а джерелом зараження може бути хвора людина або здоровий вірусоносій.

Коли «анти» означає — «за»

Коли «анти» означає — «за»

Існує думка: якщо лікар призначає антибіотик, то він реально не бачить іншого шляху подолати недугу. Тому що ці препарати, як багато хто слушно вважає, мають чимало протипоказань і побічних ефектів. Один із них — антибіотики знищують не лише «погані», а й корисні мікроорганізми, таким чином порушуючи важливий для здоров’я баланс мікрофлори.

«Ебола з пристрастями»

«Ебола з пристрастями»

«Ти чула, в США від Еболи цими днями померла людина? А тепер підозрюють, що вірус уже в Польщі... Люди більше літають по світу, більше контактують, тож рано чи пізно може дійти й до нас...» Моя подруга зазвичай починає ранок зi свіжих новин. Не скажу, що Ірина панікерка, але, як кожна нормальна людина, що хвилюється за власне здоров’я і здоров’я близьких, такі повідомлення не може сприймати відсторонено.