Президент без дулі в кишені
«Це був емоційний, артистичний виступ, де треба було говорити фактами, на жаль, я фактів не зустрів, — так у неділю прокоментував Президент ефір Юлії Тимошенко на «Інтері». — Я знаю, Юлія Володимирівна перебуває не в найкращому морально-психологічному стані, бо я сам пережив таке. Моя порада Юлії Володимирівні: якщо на першому місці стоять чесноти, про які ми говорили на Майдані, — то це в будь-якому вигляді краще, ніж просто робити грубий опозиційний підхід».