Шахрайську фразу: «Ваш син у поліції. Несіть гроші за визволення» вже чули сотні громадян упродовж кількох років, але тільки днями харківським правоохоронцям удалося вперше виявити і затримати п’ятірку безсоромних зловмисників.
У ніч з 26 на 27 серпня любителі захоплюючих оповідок про давнину вчетверте зберуться у залі Харківської філармонії, аби прослухати більше десятка лекцій від дев’яти істориків.
"Вован, ну чому ти туди заліз?", - запитує рятувальник хлопчика, який застряг у барабані пральної машини. Їм потрібно було лише декілька рухів, щоб витягнути дитину, хоча на її порятунок прибули також 4 медика.
На презентації грантової програми «Креативна Європа», що днями проходила у Харкові, окрім культурологічних і соціальних проектів, була розглянута і пропозиція школи №160 «оцифрувати» їхній музей в’язнів концтаборів.
Чергове засідання у справі мера Харкова та його двох охоронців, що традиційно проходило у стінах Київського районного суду Полтави, знову звершилося без результату.
Незвичну читальню просто неба співробітники Харківського літературного музею почали облаштовувати ще весною, оголосивши толоку для створення публічного простору.
Педагоги Харківської школи №109, що спеціалізується на поглибленому вивченні французької мови, можуть заслужено пишатися своєю ученицею Мариною Харіною.
Під час фестивалю "Гетьманська слава" очільниця Харківської області разом із духовенством відкрила пам'ятник гетьману Івану Мазепі. Після цього планують відкрити музей гетьмана в Коломаці, де його прого.